|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Melisa Özmen, Vahe Kılıçarslan’ı Yalısında Ağırladı!
  • Reklam

Melisa Özmen, Vahe Kılıçarslan'ı Yalısında Ağırladı!

Ünlü Sosyetik güzel, yerli Paris Hilton lakabıyla da tanınan Melisa Özmen Çengelköy’deki boğaz manzaralı yalısında Star TV program sunucusu Vahe Kılıçarslan’ı ağırladı.

10 Aralık 2020 - 23:28 - Güncelleme: 13 Aralık 2020 - 21:10

Ünlü Sosyetik güzel, yerli Paris Hilton lakabıyla tanınan Melisa Özmen Çengelköy’deki boğaz manzaralı yalısında Star TV program sunucusu Vahe Kılıçarslan’ı ağırladı.

Misafirperverliğiyle tanınan cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden, Birumder (Bir Umut Derneği) Başkanı Tülay Özmen'in kızı olan sosyetik güzel Melisa Özmen hoş vakit geçirdiği samimi ev hallerini, Vahe Kılıçarslan’ın sunduğu programda Star Tv izleyicileriyle paylaştı.

BONNE VIE dergisi moda editörü olan ve henüz 18 yaşında olmasına rağmen hayatına birçok başarıyı sığdıran sosyetik güzel Melisa Özmen, Annesi Tülay Özmen ile birlikte kurduğu ‘BİRUMDER’de gençlik kolları başkanlığı görevinide yürütüyor.

Özmen Ailesi Vahe İle Evdeki Mutluluk’da..
Melisa Özmen‘in ve ailesinin konuk olarak katıldıkları "Vahe İle Evdeki Mutluluk" programındaki samimi halleri çok yakında Star TV ekranlarında yayınlanacak..

İşte Melisa Özmen VeAilesinin Yaşadığı Çengelköy Yalısından Bazı Kareler…


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kütahya'da bir ayda 9 bin 677 sürücüye CEZA
Kütahya'da bir ayda 9 bin 677 sürücüye CEZA
Yardımsever Motosikletli Polisler Ödüllendirildi
Yardımsever Motosikletli Polisler Ödüllendirildi