|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Mirze Şimşek’e Yılın İş Adamı Ödülü
  • Reklam

Mirze Şimşek'e Yılın İş Adamı Ödülü

Down sendromlu çocuklar yararına düzenlenen Altın Portal Ödülleri gecesinde Dünya Ticaret Merkezleri Birliği Başkanı - iş adamı olan Mirze Şimşek “Yılın İş Adamı Ödülü’nü aldı.

06 Aralık 2018 - 06:01

Kahya Medya Prodüksiyon tarafından Boğaz'ın incicisi Portaxe'de Down sendromlu çocuklar yararına düzenlenen Altın Portal Ödülleri gecesinde adeta ünlüler geçidi yaşandı.
Onursal ödüllerden başarı ödüllerine kadar ödüllerin dağıtıldığı törende Dünya Ticaret Merkezleri Birliği Başkanı - iş adamı olan Mirze Şimşek “Yılın İş Adamı Ödülü’nü aldı.  Şimşek ödülü tüm şehitler adına aldığını söyledi ve tüm salon ayakta alkışlayarak karşılık verdi.


Sunuculuğunu Ece Gürsel’in üstlendiği gecenin açılış konuşmasını programın organizatörleri Tayfun Kâhya ve Doğukan Cihantimur gerçekleştirdi.
Down sendromlu çocukların hazırladıkları müzik şöleni ise herkesin ilgi odağı oldu.
Gecede Yılın siyasetçisi Ödülüne TBBM Başkanı eski Başbakan Binali Yıldırım layık görülürken, Yaşam Boyu Onur Ödülleri ise Hayko, Selçuk Ural, Nuri Alço ve Hababam Sınıfı oyuncuları Ahmet Arıman, Tuncay Akça ve Teoman Ayık’a verildi.
Gecenin ilerleyen saatlerinde ise birçok ünlü sanatçı, şarkılarını down sendromlu çocuklar için söyledi.
‘En başarılı Ana haber bülteni’ ödülü Show Habere ‘En Başarılı ana haber spikeri’ ödülü Ece Üner’e verildi.
‘En başarılı magazin programı’ ödülüne Cumartesi-Pazar Sürprizi uygun görüldü ve ödül Elif Özkul a verildi.
‘En iyi çıkış yapan erkek pop sanatçı’ ödülü Ersan Er’e, takdim edildi.
Gecede birçok iş adamı ve firma ödüllerini aldı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mimoza Elezi
    1 yıl önce
    Odul yerini bulmustur. Mirze Simşek gibi Devletimize ve miletimize hizmet eden , Mutevazi ,çaliskan ,yardimsever Cok az Is adamimiz var. Dilerim Genç iş adamlarimiz Mirze'nin Yolunu seçerler ve Turkyemizi Dünyaya MIRZE ŞIMŞEK gibi onurla Gururla Tanitirlar .. Tebrikler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yargıtay'dan
Yargıtay'dan "pert araç" kararı
Papa'dan Ayasofya Açıklaması: Çok Acı Verici
Papa'dan Ayasofya Açıklaması: Çok Acı Verici