|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Mozart’ın Gizli Dünyasına Yolculuk!

Mozart’ın Gizli Dünyasına Yolculuk!

Açık Diyalog İstanbul’un 6 Kasım Çarşamba günü düzenleyeceği seminerde, Klasik Müzik yazarı Serhan Bali, Akıl almaz dahi Mozart’ı anlatacak.

28 Ekim 2019 - 16:17

Açık Diyalog İstanbul’un klasik müzik ve opera severlerine yönelik atölye çalışmaları 2019-2020 sezonunda Serhan Bali ile Senfoni ve Opera Seminerleri ile devam ediyor.

Açık Diyalog İstanbul’un 6 Kasım Çarşamba günü düzenleyeceği seminerde, Klasik Müzik yazarı Serhan Bali,  Akıl almaz dahi Mozart’ı anlatacak.

Teşvikiye’de bulunan kültür sanat platformu Açık Diyalog İstanbul, 6 Kasım Çarşamba günü “Serhan Bali İle Senfoni Ve Opera Seminerleri: Akıl Almaz Bir Dahi: Mozart” seminerine ev sahipliği yapacak.

Klasik Müzik yazarı Serhan Bali, düzenleyeceği seminerde klasik müzik sanatının uçsuz bucaksız coğrafyasında kaybolmadan dolaşmak için gerekli bilgilendirmeleri keyifli ve akıcı bir dille müzikseverlere aktaracak.

 6 Kasım Çarşamba günü 18.30-20.00 saatleri arasında gerçekleşecek seminere katılımcı olmak isteyenler, daha fazla bilgi ve kayıt için 0212 232 76 62’den ya da info@opendialogueistanbul.com adresinden iletişime geçebilirler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Emekliler
Emekliler " Aile Yardımı " istiyor
Van'da 5 Kişi Koronavirüs Şüphesi ile Tedavi Altına Alındı
Van'da 5 Kişi Koronavirüs Şüphesi ile Tedavi Altına Alındı