|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Müdür Çalışkan’dan polislere 175.Yıl Kutlama Mesajı
  • Reklam

Müdür Çalışkan'dan polislere 175.Yıl Kutlama Mesajı

İstanbul İl Emniyet Müdürü Dr.Mustafa Çalışkan, Türk Polis teşkilatının 175'inci kuruluş yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı paylaştı.

10 Nisan 2020 - 13:27

İstanbul İl Emniyet Müdürü Dr.Mustafa Çalışkan, Türk Polis teşkilatının 175'inci kuruluş yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı paylaştı.

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'nün resmi internet sitesinde yer alan kutlama mesajında şu ifadeler yer aldı : 

"   Değerli Silah Arkadaşlarım;

        Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 175.yıl dönümünü karşılamanın gururunu tüm emniyet teşkilatı olarak yaşamaktayız.

         Kurulduğu günden bugüne halkımızın huzuru ve güvenliğini en önemli önceliğimiz saymakla birlikte ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde milli bir anlayışla görevinin getirdiği tüm sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirme azim ve kararlılığı içerisinde hareket etmekle birlikte suç işlenmesini önleyici tedbirlerin alınması noktasında da öncü olan projeleriyle de her geçen gün kendimizi yenileyip geliştirmekteyiz.

      Unutmamalıyız ki vatanı için yeri geldiğinde bir an bile tereddüt etmeyerek canını feda eden Türk Polisimiz, kanunsuzluğun ve vicdansızlığın karşısında dün olduğu gibi bugün de dimdik durmakta, Yüce Milletimiz ile birlikte her zaman olduğu gibi bugünleri de birbirimize olan desteğimizle atlatacağımıza inanmaktayız.

      175 yıllık tecrübesi ve yapmış olduğu başarılı çalışmalarla sadece ülkemizde değil, dünya kamuoyunda da adından söz ettirmekte olan Emniyet teşkilatımız, dün olduğu gibi bugün de halkımızın huzur ve refahı için üstlendiği tüm görevleri yasalar çerçevesinde yerine getirmeyi sürdürecektir.

      Bu duygu ve düşüncelerle, İlimizin her köşesinde görevini canla başla yerine getiren fedakâr çalışma arkadaşlarımın 10 Nisan Polis Haftasını kutluyor, ülkemizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden Kahraman Şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden teşkilat mensuplarımızı rahmetle, gazilerimizi ve emekli emniyet mensuplarımızı minnetle anıyorum."

 

ÖZEL HABER- ** Halis KAHRAMAN / TR HABER AJANSI

 

                                                                                                         

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erdoğan Yangınlarla İlgili Son Durumu Açıkladı
Erdoğan Yangınlarla İlgili Son Durumu Açıkladı
Çin'de Yeniden Koronavirüs Alarmı! Bir Şehre Giriş Çıkışlar Kapatıldı
Çin'de Yeniden Koronavirüs Alarmı! Bir Şehre Giriş Çıkışlar...