|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

MYK Sonrası Mahir Ünal’dan Önemli Açıklama!

MYK Sonrası Mahir Ünal'dan Önemli Açıklama!

AK Parti Genel Başkan Yardımcı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, MYK sonrası yaptığı açıklamada "Bundan sonra CHP'nin açıklayacağı belgeler, hiçbir şekilde gündemimizde yer almayacak" dedi.

04 Aralık 2017 - 19:49

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, partisinin MYK toplantısının ardından gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Mahir Ünal, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından salı günü açıklanacağı ifade edilen belgelere ilişkin, şunları söyledi:

Toplantıda üzerinde durduğumuz bir konu daha vardı geçtiğimiz haftalarda 2 önemli şey oldu. Bir tanesi PYD/DEAŞ ittifakının Rakka'da deşifre olmasıydı. Bir diğeri de Talal Silo'nun yaptığı açıklamalardı.

NEW YORK'DAKİ DAVAYLA, BU İKİ KONUYU UNUTTURMAYA ÇALIŞIYORLAR

Bu iki şey bölgede ne olduğunu hangi oyunların oynandığını ne yapılmak istendiğini deşifre etmesi açısından son derece dikkate değer konular. Bu noktada birilerinin ısrarla cambaza bak stratejisiyle New York'ta devam eden dava üzerine oluşturmak istediği tartışmaların bu iki temel stratejik konuyu göz ardı etmemesi gerektiği de dikkatlere sunuldu.

"SİLO'NUN İTİRAFLARI CHP'Yİ ÇÜRÜTTÜ"

İçerde Cumhuriyet Halk Partisi ve HDP eliyle Türkiye'yi DEAŞ'ı desteklemekle suçlayanların aslında DEAŞ'la işbirliği yaptığı ortaya çıktı. PYD VE YPG'yi bir terör örgütü olarak ısrarla görmeyen yine Cumhuriyet Halk Partisi'nin,'PYD 'de partilerden bir partidir CHP VE HDP gibi' açıklamasının aslında Talal Silo tarafından nasıl çürütüldüğü ve PKK ile SDG'nin ilişkisi açık bir şekilde deşifre oldu.

"CHP'NİN İDDİALARI HİÇ BİR ŞEKİLDE GÜNDEMİMİZDE OLMAYACAK"

Geçtiğimiz günlerde Kemal Kılıçdaroğlu bir ifade kullandı. Dedi ki: Biz stratejimizi başarılı bir şekilde uyguladık. Şimdi ikinci adımındayız. İkinci adımını da hem Grup Başkan Vekilleri hem Parti Sözcüleri açıkladı. Yine Salı günü bir takım belgeler açıklayacağız tarzında ifadeler kullandılar. Burada AK Parti iktidarı siyaseti, bir devlet yönetme sorumluluğunu üzerine almış. ve devletin yönetimi iktidarın sorumlulukları Türkiye'nin öncelikleri, sınır güvenliğinden, hava savunma sisteminin kurulmasına, ekonomisinden, taşeron yasasını bekleyen vatandaşımıza kadar Türkiye'nin önemli öncelikleri varken, ısrarla CHP bir stratejiyle Türkiye'nin, siyasetin gündemini adeta yalanlarla, iftiralarla rehin almaktadır. Bu yapılanların hangi amaca hizmet ettiği son derece açıktır. Bundan sonra CHP'nin açıklayacağı belgeler hiç bir şekilde bizim siyasetimizin gündeminde yer almayacak.
Bu son olayda olduğu gibi "Salı gününü bekleyin" dediler. Ve ortaya attıkları iddialarla ilgisi olmayan, iddiayı ispat eder nitelikte olmayan bazı belgeler paylaştılar. Biz de dedik ki belgelerin yeri mahkemelerdir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İŞKUR - MERCEDES-BENZ İşbirliği
İŞKUR - MERCEDES-BENZ İşbirliği
Tarkan'ın Arazisine İmar İzni Verilmedi!
Tarkan'ın Arazisine İmar İzni Verilmedi!