|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
NIELSEN, Baykuş Ödülleri 2018’e Damgasını Vurdu
  • Reklam

NIELSEN, Baykuş Ödülleri 2018’e Damgasını Vurdu

Dünyanın önde gelen araştırma firmalarından Nielsen, yıl içinde gerçekleştirdiği çalışmalarla 2018 Baykuş Ödülleri’nde büyük bir başarıya imza attı.

18 Eylül 2018 - 12:20

 

Dünyanın önde gelen araştırma firmalarından Nielsen, yıl içinde gerçekleştirdiği çalışmalarla 2018 Baykuş Ödülleri’nde büyük bir başarıya imza attı. Türkiye Araştırmacılar Derneği’nin, araştırma sektöründeki başarılı araştırmaları ödüllendirmek için her yıl gerçekleştirdiği Baykuş Ödülleri 2018’e güçlü araştırma şirketi Nielsen damgasını vurdu. Nielsen bu sene de büyük bir başarı göstererek Analitik Danışmanlık, Perakende Ölçüm Hizmetleri ve Tüketici Araştırmaları/Bases projeleriyle 7 ödül birden aldı.

Kazanılan ödüllerle ilgili olarak açıklama yapan Nielsen Türkiye Genel Müdürü Didem Şekerel Erdoğan “Gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalara büyük emek veriyor, araştırmalarımıza ve sonuçlarına her zaman yürekten inanıyoruz. Kazanılan bu ödüller, bir anlamda hem bizim emeklerimizin karşılığını bulması açısından gurur verici hem de müşterilerimize en iyiyi sunduğumuzu bir kez daha gösterdiği için ayrıca bir mutluluk kaynağı. Bununla birlikte Nielsen olarak, en büyük ödülün müşterilerimizin memnuniyeti olduğunu unutmadan, çalışmalarımızı ekiplerimizle birlikte aynı özenle ve tutkuyla gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.   

Bu yıl altıncısı gerçekleştirilen Baykuş Ödülleri’nde; araştırma, araştırmaveren, reklam, reklamveren, akademisyen, pazarlama ve medya sektöründen toplam 21 jürinin, 2 gün boyunca yaptığı değerlendirmeler sonucunda ödüller verildi. Meraklı, Usta, Vizyoner, İnovatif, İçgörülü, Sosyal, İnatçı, Akademik ve Genç Baykuş kategorileri olmak üzere toplam 9 kategoride 130 projenin yarıştığı Baykuş Ödülleri’nde dünyanın önde gelen araştırma şirketi Nielsen, farklı markalar için gerçekleştirdiği, önemli çalışmalarla 7 Baykuş Ödülü’ne birden layık görüldü.

Nielsen, Coca Cola için yaptığı “Doğru Yer Doğru Zaman; Soğuttukça Artan Lezzetler”, PepsiCo Türkiye için gerçekleştirdiği “Hızlı Yaşa Uzun Sürsün”, Pladis için hayata geçirdiği “Lidıl Lidıl İn Tu Dı Midıl” ve “Kasadaki Gizli Hazine: Sakız Şeker Bir Servet Değerinde”, Red Bull için yaptığı “Serinletmeye Hangi İlden Başlayalım? Türkiye'nin Sıcaklık Haritası”, Unilever için hazırladığı “Peki Hangi Yarısı? Ticari Pazarlama Harcamalarını Efektif Kullanma Kılavuzu” ve “Büyük Dolabın Ederi, Küçük Dolabın Bedeli: Dondurmanın En Değerli Lezzetleri” projeleri ile geceye imzasını attı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Yardımcısı:
Vali Yardımcısı: "Kaza yapan oğlum, polis ceza neyse uyguladı..!...
Kış Lastiği Takmayan Sürücülere CEZA Kesildi
Kış Lastiği Takmayan Sürücülere CEZA Kesildi