|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Nlksoft 15 Yılını Kutladı
  • Reklam

Nlksoft 15 Yılını Kutladı

Nlksoft 15. Yılını Gaziantep'te kutladı ve kutlama kapsamında Gaziantep'te gelenekselleşen 4.bayi toplantısını da düzenledi.

28 Ağustos 2021 - 20:40 - Güncelleme: 31 Ağustos 2021 - 05:34

Nlksoft 15. Yılını Gaziantep'te kutladı ve kutlama kapsamında Gaziantep'te gelenekselleşen 4.bayi toplantısını da düzenledi.  

Nlksoft, Türkiye’nin dört bir yanından gelen iş ortaklarıyla bayilik toplantısını Gaziantep’te özel bir otelde gerçekleştirdi. Toplantı sonrası düzenlenen gala yemeği eşliğinde Nlksoft’un 15.yılı coşkuyla kutlandı.

2021/08/2021-08-31-05-25-14.jpg

Kutlamaya; Gaziantep MHP Milletvekili Sermet Atay, TBMM İdare Amiri Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, Gaziantep sanayi odası başkanı Adnan Ünverdi, Şahinbey Belediyesi CHP Meclis üyesi Uğur Kalkan, Türkiye’nin çeşitli illerinden NLK Soft bayileri, STK Temsilcileri ve İş çevresi  katıldı.

Gaziantep İl Kültür Ve Turizm Şube Müdürlüğünün katkılarıyla, Nlksoft İş Ortaklarıyla beraber Botanik Bahçesi, Gaziantep 25 Aralık Panorama Müzesi ve Gaziantep Kültür Yolunu kapsayan bir Gaziantep gezisi yapıldı ve toplantı noktalandı.

2021/08/2021-08-31-05-24-45.jpg

Nlksoft her yıl yaptığı bayi toplantıları ve yıl dönümü toplantılarına bu sene de tüm hızıyla devam etti. İş ortaklarına ürün ve hizmetleri ayrıca yeni oluşturduğu markaları hakkında bilgilendirme, gösterim ve tanıtım yapan Nlksoft, bu alanda Türkiye ve Dünyada 120 iş ortağıyla yoluna devam ediyor.

Nlksoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, Nlksoft’un yeni projeleri ve dijital planlamalarını anlattı.  Kurt, 76 il ve 13 ülkeye yazılım üretip, pazarladıklarını Nlksoftware in 15. Yıl dönümü kutlamalarında Nlk Soft’un başarı hikayesini paylaştı.

2021/08/2021-08-31-05-25-06.jpg

Nlksoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “Amacımız, insanların hayatını kolaylaştıran teknolojiler üretmek ve nlksoftu daha sürdürülebilir kılmak, bunun için ise planlarımızı en doğru şekilde yapmak. Gaziantep’ten de bir yazılım firması çıkacağını insanlar artık görsün istiyorum” dedi.

2021/08/2021-08-31-05-25-41.jpg

TÜRKİYE VE DÜNYA GENELİNDE TOPLAMDA 120 İŞ ORTAĞINA ULAŞTIK

Kurt, “76 şehir ile görüşmelerimizi gerçekleştirdik ve planlamalarımızı yaptık. Türkiye ve dünya genelinde toplamda 120 iş ortağına ulaştık ve dünyada 13 ülke ile çalışıyoruz. E-ticaret, E-ihracat, E- dönüşüm, E-fatura gibi alanlarda çalışma yaparken, kurumsal web paketlerimiz var. Bunların dışında biraz daha endüstriyel tarafına geçiş yaptık. Cihaz ve yazılımları birbirine entegre edelim istedik. Değişimin içinde olduğumuzdan değişmek ve dönüşmek gerekiyor” ifadelerini kullandı.

2021/08/2021-08-31-05-26-14.jpg

HAYIRLARA VESİLE OLSUN

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ali Şahin, de ‘’Biz müstesna bir şehrinevlatlarıyız. Gaziantep katman katman medeniyetleriyle hititlerden asurlara, Osmanlı, Bizans veRoma’dan Selçuklulara kadar uzanan medeniyetlerimiz var. Gaziantep sanayisi ve ihracatıyla anılanbir büyük bir şehir Bu denli iş kadınlarımızın başarısını yürekten kutluyorum ve NLK Soft’un 15.Yıldönümü hayırlara vesile olsun” dedi.

YÜREKTEN KUTLUYORUM

MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay ‘’Öncelikle çok gururluyum Gaziantep’ten bir iş kadınınınTürkiye’de adından söz ettirmesi ve Türkiye’de girişimci kadınlar adına Türkiye ekonomisinde paysahibi olmaları ve Gazaiantep’i bu anlamda temsil etmesinden dolayı NLK Soft’u yürektenkutluyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

KADINLARIN İŞ HAYATINDA OLMASI GURUR VERİCİ

Programda konuşan Gaziantep Sanayi Odası Başkanı (GSO) Adnan Ünverdi, ülke nüfusunun yüzde50’sini kadınların oluşturduğunu belirterek ‘’O nedenle bizler bu çağda kadınlarımız ile beraber elele kol kola yürümek durumundayız. Yalnızca erkeklerin olduğu ortamda bu imkansız. Bu anlamdakadınlarımızın iş hayatına atılıyor olması gurur verici bir durum. Kadınlarımızın iş hayatında iş insanıolarak görmek istiyoruz ve Kadınların iş hayatında olmalarını Gaziantep Sanayi Odası Başkanı olarakönemsiyorum. Çünkü analitik ve matematiksel düşünebiliyorlar” ifadelerini kullandı.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Nlk Soft’un 15.yıl dönümü kutlama töreninde ise 15 yıldır nlksoft ile çalışan firmalara ve işortaklarına plaket ve ödül töreniyle devam etti. Ayrıca başarı gösterenlere araba ve altınlaödüllendirildi. Gala yemeği yendikten sonra, nlksoft ekibi 15.yıl kutlama pastasını kesti. Tören çekilişve hediyeler eşliğinde son buldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Antalya Emniyette Birim Müdürleri Değişti
Antalya Emniyette Birim Müdürleri Değişti
Polis Emeklileri Derneği Şube Başkanları İSTiŞARE Toplantısı Gerçekleştirildi
Polis Emeklileri Derneği Şube Başkanları İSTiŞARE Toplantısı...