|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

OFTON İnşaat, BB Erzurumspor’a Forma Sponsoru Oldu

OFTON İnşaat, BB Erzurumspor’a Forma Sponsoru Oldu

BB. Erzurumspor Başkanı Ali Demirhan ve yönetimi, İstanbul'da iftar yemeği düzenledi. İftar sonrasında OFTON İnşaat ile BB Erzurumspor arasında 500 Bin TL’lik Forma Sponsorluğu imzalandı.

02 Temmuz 2016 - 20:25 - Güncelleme: 02 Temmuz 2016 - 22:21

BB. Erzurumspor Başkanı Ali Demirhan ve yönetimi, İstanbul Beyoğlu’nda DoubleTree by Hilton Hotelde iftar yemeği düzenledi.

İftar yemeğine OFTON İnşaat ile yapılan forma sponsorluğu renk kattı…

Yaptığı her projede ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel değişimlerini yakından takip ederek katkı yapan OFTON İnşaat ile 2. Lige yükselen BB Erzurumspor Kulübü arasında 500 Bin TL’lik Forma Sponsorluğu için imza atıldı.

Yoğun bir katılımın olduğu iftar yemeğine Erzurumlular kadar Karadenizli işadamları da ilgi gösterdi.

Yemeğe, AK Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı, BB Erzurumspor Onursal Başkanı Mehmet Sekmen, OFTON Yönetim Kurulu Eş Başkanları İsmail Hakkı Altun ile Yusuf Şimşek, BB Erzurumspor Kulüp Başkanı Av. Ali Demirhan, BB Erzurumspor Yönetim Kurulu Üyeleri, BB Erzurumspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, BB Erzurumspor Futbolcuları, Milli Futbolcular, Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu, İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı Mehmet Sabri Seven, İş Adamı Abiş Hopikoğlu, İstanbul’daki Erzurum Derneklerinin başkan ve temsilcileri, TRT Sanatçısı Nurullah Akçayır, Sanatçı İsmail Bingöl, sanatçılar Erzurumlu ve Karadenizli iş adamları, siyasiler, bürokratlar ve basın mensupları katıldı. 

OFTON YÖNETİMİ'NDEN 500 BİN TL'LİK FORMA SPONSORLUĞU

Yaptığı her projede ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel değişimlerini yakından takip ederek katkı yapan OFTON İnşaat, 2. Lige yükselen BB Erzurumspor Kulübü’ne 500 Bin TL’lik bir yıllık forma katkı sponsoru oldu.  

Sponsorluk sözleşmesi; BB Kulüp Başkanı Av. Ali Demirhan ve Erzurumspor yöneticileri ile OFTON Yönetim Kurulu Eş Başkanları Yusuf Şimşek ve İsmail Hakkı Altun tarafından Erzurumspor Onursal Başkanı Mehmet Sekmen ve AK Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı’nın da katılımı ile iftar sonrasında imzalandı.

BB Erzurumspor Onursal Başkanı Mehmet Sekmen ve Kulüp Başkanı Av. Ali Demirhan, tarafından OFTON Yönetim Kurulu Eş Başkanları Yusuf Şimşek ve İsmail Hakkı Altun’a isimleri yazılı mavi-beyaz forma hediye edildi.

OFTON Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail Hakkı Altun, BB Erzurumspor'a 2. ligde başarı dileklerini iletti.

Kulüp Başkanı Ali Demirhan, “OFTON un değerli eş başkanlarına, Erzurumspor'a yaptıkları bu anlamlı destek için teşekkür ediyorum.” Dedi.

ILICALI; “ERZURUMSPOR'UN HEP YANINDA OLACAĞIM”

Gecede, ülkemizde yaşanan terör olaylarında değinen AK Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı, “Erzurumspor'un başarısı için geçmişte de çok önemli çalışmalar yaptım şimdi de yapmaya hazırım… Ben sadece bugün değil dün de yanındaydım ve her zaman Erzurum ve Erzurumspor’un yanında olacağım… Meclisteki yoğun gündeme rağmen buradayım… Ülkemiz zor zamanlardan geçiyor. Ama bizim duruşumuz, Cumhurbaşkanımızın ortaya koymuş olduğu dik duruş, Başbakanımızın ortaya koymuş olduğu dik duruş, bu anlamda ülkemizin milletiyle, devleti ile parçalanmaz bütünlüğünü, çelikleşmiş iradesi olarak ortada duran bu irade ile biz yolumuza hep beraber devam ediyoruz. Hainlere hiçbir şekilde fırsat vermeyeceğimizi tekrar dile getiriyoruz.

Başta Erzurum'a büyük önem veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, Bakanlarımız, Milletvekillerimiz ile birlikte Erzurumspor'un başarısı için her daim seferber olarak ben de bir Erzurumspor sevdalısı vekiliniz olarak bu başarının artmasında katkımız ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Erzurumspor'a 2. Ligde başarılar diliyorum” dedi.

DEMİRHAN, “BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN”

Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör olayını kınayarak konuşmasına başlayan BB Erzurumspor Kulüp Başkanı Av. Ali Demirhan, Erzurum'u sadece futbolun temsil etmediğini ifade ederek, Erzurum’un birlik ve beraberlik sembolü Kadim bir şehir olduğunu söyledi…

Erzurumspor'un Erzurumlunun ortak sevinci olduğunun altını çizen BB Erzurumspor Kulüp Başkanı Av. Ali Demirhan, “Erzurumspor'a yapacağınız katkılarla kulübümüz güçlenecek. Erzurum'da futbol üç puanı temsil etmiyor. Kadim şehir Erzurum'da birlik, beraberlik içinde inşallah şampiyonluk ipini yeniden göğüsleyeceğimize ve Erzurumspor'umuzun ciddiye alınması gerektiğine inanıyorum. Birlik, beraberliğin adresi, Erzurumlunun ortak sevinci ile mutlaka ama mutlaka iş adamlarımızın desteğine ihtiyacımız var. İlk günden beri büyük desteklerini esirgemeyen değerli Onursal Başkanımız Mehmet Sekmen'e teşekkür ediyorum. Bu günkü iftar yemeğimizde göstermiş olduğunuz ortak değere sahip çıktığınız için başta Milletvekilimize, hemşerilerimize, davetlilere aynı zamanda şampiyonluk yaşatan Teknik Direktörümüz Ahmet Yıldırım ve futbolcu kardeşlerime, Bu güne kadar bize destek olan sponsorlarımıza, iş adamlarımıza, teşekkür ediyorum. Şunu ifade etmek istiyorum. BB Erzurumspor olarak bizi izlemeye devam edin. Yolumuza devam ederek yeni şampiyonluk coşkusuna devam edeceğiz” diye konuştu.

SEKMEN, “ERZURUMSPOR'UMUZ SÜPER LİGE ÇIKACAK”

Allah’ın Erzurum’a birçok lütuflar verdiğini ifade deden Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı ve BB Erzurumspor Onursal Başkanı Mehmet Sekmen de, Erzurum'da kış turizmi ve yayla turizmine önem verdikleri kadar spor ve sosyal değerlere de önem verdiklerini belirtti.

Erzurumspor'un süper lige çıkması için gereken tüm çalışmaların yapılacağını da anlatan BB Erzurumspor Onursal Başkanı Mehmet Sekmen, “Erzurumlu kıymetli hemşerilerim, böyle güzel bir günde hepinizi selamlıyorum. Millet olarak ne güzel değerlere sahibiz. Bizim toplumumuz ne kadar misafirperver, milletleri millet yapan bu değer yargılarımızdır. Erzurumspor'umuzun davetlisi olarak beraberiz, Bu organizeyi tertip eden kulüp yöneticilerine, Erzurum'dan gelen hemşerilerime, İstanbul'un birçok semtinden davete katılan hemşerilerime teşekkür ediyorum. Spor, desteklenmesi gereken hele Anadolu'da önemli sosyal faaliyetlerin başında geliyor. 3. Ligde gösterdiğimiz başarı ile Erzurumspor'umuzun layık olduğu, arzu ettiği süper lige taşıdığımızda Doğu Anadolu'nun lokomotifi ve ilgi odağı olacaktır. Bizi geçen sezon şampiyonluğa taşıyan yürekli kadroya teşekkür ediyorum. İnşallah bu sevgi, kardeşlik, birlik, beraberliğimizi 2. Ligde de göstereceğiz.” Şeklinde konuştu.

Erzurum'un gerek yatırım gerekse spor alanında yeniden canlandırılması gerektiğini de kaydeden Başkan Sekmen, “Allah birçok lütuf yaratmış. İlk olarak kış turizmi, kayak, yayla, yüksek irtifa, başta kömür olmak üzere altın, krom mermer yatakları, bunun yanında hayvancılık konusunda canlı hayvan borsasını canlandırarak hayvan pazarı projelerini hayata geçireceğiz. Organik tarıma önem veriyoruz. Güneşin en bol olan şehirlerden biriyiz. Şu anda da güneş santralleri kurulmaya başlandı. Bu vesile ile hep beraber idrak edeceğimiz Kadir Gecenizi, Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum. Erzurumspor inşallah bu sene aynı hedefi yakalayarak yeniden şampiyon olacağına inanıyorum. Erzurumspor'umuz Süper Lige çıkacak” diyerek sözlerini tamamladı.

OFTON HAKKINDA!

OFTON İnşaat, 2003 yılında Yusuf Şimşek ve İsmail Hakkı Altun'un bir araya gelmesiyle kurulmuş olan Konsept İnşaat Projeleri şirketidir. Her iki eş başkan da 1980 senesinden beri inşaat sektöründe kendi şirketleri ile farklı proje ve faaliyetlerde bulunmuş, daha sonra deneyim ve güçlerini birleştirme kararı almışlardır. Bu güç birliğinin getirdiği deneyim ve uzmanlıkla, kuruluşundan bu yana OFTON İnşaat günü yakalayan projeler geliştirmektedir.

Yaptığı her projede ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel değişimlerini yakından takip edip ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunarken, yaşam kalitesi standartlarını da yukarı çekmeye özen göstermektedir. Bu amaçla OFTON İnşaat, şehrin merkezlerinde bölge coğrafyasının zemin özelliklerine uygun, alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, deprem yönetmeliğine uygun, arazinin gerektirdiği inşaat tekniği göz önünde bulundurularak dayanıklı, güvenli ve çağdaş yaşam alanları geliştirmektedir.

OFTON İnşaat'ın faaliyetlerinin; ön projelendirme, tasarım ve şantiye aşamaları nitelikli teknik kadrosu tarafından kendi bünyesinde yürütülmektedir. Bu sayede proje süreçlerinde hızlı şekilde ilerleyerek müşterilerine eksiksiz anahtar teslim mekanlar sunmaktadır.

İstanbul’un merkezlerinde “ELYSIUM” markası ile oluşturduğu farklı yaşam konseptleriyle müşterilerine “şehrin dinamiğinde konforu yakalayabilme” olanağı sunarken, şehirde yaşamayı seçenler ve yatırım yapmak isteyenler için de ilk akla gelen firmalar arasında yer almaktadır. %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak projeleri söz verilenden erken teslim edebilmek firmanın öncelikli hedeflerinden biridir.

Öte yandan, bünyesinde oluşturduğu Turizm Grubu ile şehir otelciliği alanında da faaliyetler yürütülmektedir. Şehir merkezlerinde inşa ettiği ve dünyaca tanınmış uluslararası otelcilik markalarının işletmeciliğini üstlendiği otel binaları ile ülke turizmine de katkıda bulunmaktadır.

Yapılan projeler içinde; Otel, Residence, Lüks Konut ve A Plus ofis alternatifleri bulunmaktadır.

ERZURUMSPOR HAKKINDA!

Erzurumspor, Erzurum'un mavi-beyaz renklere sahip futbol kulübüdür.
Erzurumspor maçlarını Kazım karabekir Stadyumu'nda oynamaktadır. 
Başkanlık görevini Ali Demirhan'ın yürüttüğü takımın teknik direktörlüğünü ise Ahmet Yıldırım yapmaktadır.

29 Ocak 1968 tarihinde kurulan ve 1969 yılında 3. Lige kabul edilen Erzurumspor Kulübü, 1972-73 sezonunda 3. Lig Yeşil Grup şampiyonu olarak 2. Lige çıktı.

1973–74 sezonunda yeniden 3. lige düşen Erzurumspor, 1978–79 sezonunda tekrar 2. lige çıktı.

Uzun yıllar bu ligde mücadele eden Erzurumspor, 1997–98 sezonunda önce 2. Lig 4. Grubu lider olarak tamamladı. Ardından play - off mücadelesinde grubu açık ara birinci olarak önde bitirip, 1. lige çıktı.

Türkiye 1. Ligi'nde üç sezon sürdürdüğü mücadelesinde 2000–2001 sezonunda 17. sırada tamamlayarak tekrar ikinci lige düştü.

2002-2003 sezonunda şimdiki adı Bank Asya 1. Lig olan 2. Lig A Kategorisi'nden düşen kulüp 2009-2010 sezonunda TFF 2. Lig 3. grupta mücadelesine devam ederken mali sıkıntılar yüzünden çıkmadığı iki maç sebebiyle TFF tarafından amatör lige düşürüldü.

Daha sonra 3. ligde mücadele eden Büyükşehir Belediyespor kulübünün ismi değiştirilerek B.B. Erzurumspor ismiyle mücadele etmesine karar verilmiştir. B.B. Erzurumspor kulübü 2015/2016 sezonunda 3. lig 1. Grupta şampiyon olarak 2. Lige yükseldi.

Başkanlık görevini Ali Demirhan'ın yürüttüğü Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor’da yönetimde büyük değişim oldu.

B.B. Erzurumspor kulübü yeni yönetim kurulu üyeleri;

Ali Demirhan, Zafer Aynalı, İbrahim Bulut, Mehmet Tan Özyapar, Murat Aslan, Celal Emrah Yüce, Tuncay Atasever, Uğur Yürekseven, Taner Tugay, Hayrettin Aydın, Kenan Sezer, Ethem Tanrıver, Savcı Kaya, Dilaver Yılmaz, Sefer Sani Gülcü, Yıldırım Hakan Oral, Şahin Kara, Vadat Aydın, Haki Baran, Osman Kaplan, İbrahim Hacıosmanoğulu, Mustafa Macit, Asim Uysal, Gökhan Yılmaz ve Muammer Aydın.

DİĞER Erzurum Haberleri Erzurumspor Başkanlığına Ali Demirhan Yeniden Seçildi Hacıosmanoğlu Erzurumspor'da yönetici oldu Trabzonspor eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Erzurumspor'un kongresi sonrası yönetici olarak listeye girdi. .. DAGC Başkanı Özsoy Güven Tazeledi Doğu Anadolu gazeteciler Cemiyeti (DAGC) başkanlığına Feridun Fazıl Özsoy yeniden seçildi. Prof. Dr. Canım Divan Şairlerini Anlattı Prof. Dr. Rıdvan Canım, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin Yakutiye Medresesi’nde teravih namazı sonrası düzenlediği “Ramazan İkliminde Müzakereler” adlı kültür .. Erzurum’da Bayramda Toplu Taşıma Ücretsiz Erzurum’da Ramazan Bayramı’nın birinci gününde toplu taşıma ücretsiz olacak. Erzurum Buzda Lig Şampiyonu Oldu Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlikspor Kulübü Buz Hokeyi takımı lig şampiyonu oldu. Başkonsolos Süleymanlı Başkan Sekmen’i Ziyaret Etti Azerbaycan Kars Başkonsolosu Ayhan Süleymanlı, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i makamında ziyaret etti. Sekmen: Milletimizin Başı Sağolsun Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, İstanbul Havalimanı’ndaki terör saldırısı dolayısıyla yayımladığı mesajda, terörü lanetledi... Sekmen: Vatanımız İçin Her Türlü Fedakârlığı Yapmalıyız.. Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Kent Konseyi Üyeleri ile iftarda bir araya geldi. DAGC Yönetiminden Başkan Sekmen’e Ziyaret Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti’nin (DAGC) yeni yönetimi Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’e nezaket ziyaretinde bulundu. İller Bankası Başkanı Üstün Başkan Sekmen’i Ziyaret Etti.. İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Feramuz Üstün, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i ziyaret etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkente BİSİKLET YOLU müjdesi
Başkente BİSİKLET YOLU müjdesi
Otonom araçlar trafik kazalarını önleyecek..
Otonom araçlar trafik kazalarını önleyecek..