|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Online Alışverişte Kartsız Şartsız Güvenli Ödeme...
  • Reklam

Online Alışverişte Kartsız Şartsız Güvenli Ödeme Kolaylığı!

Bankacılık hizmeti almayan veya internetten alışverişte çeşitli güven sorunları yaşayan milyonlarca insanın hızlı ve güvenli ödeme yapabilmesi, Türkiye’nin internet alışverişlerinde 7/24 canlı destek veren tek hizmeti iyzico Korumalı Alışveriş ve iyzico ile Öde sayesinde mümkün oluyor.

24 Eylül 2020 - 15:35 - Güncelleme: 25 Eylül 2020 - 00:14

Sosyal mesafenin önem kazandığı bu dönemde online alışverişe ve dijital ödeme yöntemlerine ilgi artarak devam ediyor.

Bu süreçte bankacılık hizmeti almayan veya internetten alışverişte çeşitli güven sorunları yaşayan milyonlarca insanın hızlı ve güvenli ödeme yapabilmesi, Türkiye’nin internet alışverişlerinde 7/24 canlı destek veren tek hizmeti iyzico Korumalı Alışveriş ve iyzico ile Öde sayesinde mümkün oluyor.

Uzun ve karmaşık iade süreçleri nedeniyle ödeme sayfasını terk edip ihtiyacını karşılayamayan tüketiciler, hiçbir bankacılık hizmetini kullanmayanlar, güvenlik endişeleri nedeniyle online alışverişten uzak duranlar ve banka hesabından direkt ödeme yapmak isteyenler iyzico ile Öde sayesinde kolay ve güvenli ödeme deneyimi yaşıyor. On binlerce web sitesinde, 300 binden fazla iyzico üyesi tarafından kullanılan iyzico ile Öde, tüm tüketici profili için ödeme süreçlerini ve online alışverişi kolaylaştırıyor.

ÜST DÜZEY GÜVENLİK

iyzico ile Öde güvenli alışveriş şimdi kolay dedirtiyor. Bugüne kadar 3 milyon işlem barajını aşan iyzico Korumalı Alışveriş, iyzico ile Öde ile birlikte ödemeden teslimata kadar tüm aşamalarda güvenliği üst seviyede tutuyor. iyzico Korumalı Alışveriş hizmeti ile yapılan alışverişlerde Siparişim istediğim gibi gelir mi?”, Kredi kartım kopyalanır mı?” gibi endişelere yer kalmıyor.

ALIŞVERİŞ İÇİN BANKA HESABI GEREKMİYOR

Banka hesabı bulunmayan 22 milyon tüketici için internetten alışveriş yapmayı hızlı, pratik, masrafsız ve güvenli hale getiren bu hizmetten faydalanmak için iyzico hesabı açmak yeterli oluyor. Kullanıcıların hiçbir ücret ödemeden açıp para yükleyebildiği iyzico hesabında yapılan tüm işlemler iyzico mobil uygulamasında görüntülenebiliyor. Ayrıca iyzico ile Öde aracılığıyla yapılan tüm ödemelerde tüketiciler iyzico Korumalı Alışveriş kapsamında 7/24 canlı destek alıyor ve iptal/iade süreçlerinde kolaylığa sahip oluyor. iyzico hesap sahipleri dilediği zaman buradaki bakiyeyi banka hesaplarına aktarabiliyor.

HAVALE VEYA EFT YAPMAK MÜMKÜN

iyzico mobil uygulaması üzerinden iyzico hesabına kredi kartı ile para yüklemesi yapılabildiği gibi, EFT veya havale yöntemiyle de ödeme yapılabiliyor. iyzico hesabına tanımlanan saklı kart ile havale veya EFT işlemi yapılarak ödeme kolaylıkla tamamlanabiliyor.

ANINDA İADE YAPILIYOR

Ödemelerin iadesi satıcı onayının ardından anında gerçekleştiriliyor. İade durumu iyzico mobil uygulamasından takip edilebiliyor. İade süreçleri için destek gereken durumlarda iyzico Korumalı Alışveriş kapsamında 7/24 canlı destek alınabiliyor.

MOBİL UYGULAMA İLE CEPTE

Mobil dünyada hayat iyzico mobil uygulamasıyla şimdi kolay. iOs ve Android işletim sistemi yüklü cihazlara ücretsiz olarak indirilen uygulama sayesinde tüketiciler internetten alışverişin en kolay hali” ile tanışabiliyor. Yalnızca telefon numarası ve e-mail ile güvenli şekilde giriş yapılabilen uygulamada panel üzerinden banka transferi veya kart ile hesaba para yatırılabiliyor. Profil bölümünde banka hesapları veya kartlar görüntülenebiliyor. Ücretsiz olarak yapılan işlemlerin ardından iyzico ödeme altyapısını kullanan on binlerce sitede iyzico bakiye ile ödeme yapılabiliyor.

“iyzico ile Öde” sayfasında hizmet hakkında detaylı bilgiye erişme ve sayfa üzerinden iyzico ile iletişime geçme imkanı sunuluyor.

IYZICO HAKKINDA

Finans teknoloji şirketi iyzico, dijital pazar için yenilikçi ödeme ve güvenli alışveriş çözümleri sunar. 2019 yılında 165 milyon dolarlık bir satış ile Türkiye operasyonlarını da devralarak PayU bünyesine katılan iyzico, BDDK lisanslı ve PCI-DSS onaylı altyapısıyla kurumsal ve bireysel satıcılara ödeme çözümleri sunarak, web sitesi ya da sosyal medya üzerinden online ticaret yapabilmesine imkân sağlar. iyzico teknolojik çözümleriyle, online işletme ve girişimlerin ödeme kabul oranlarını en üst düzeye çıkarmasını, yerel ve yabancı para birimleriyle ürünlerini internetten satabilmelerini mümkün kılar. Satış yapmak isteyenlere sunduğu hizmetin yanı sıra, “iyzico Korumalı Alışveriş” ve “iyzico ile öde” gibi hizmet ve ürünleriyle internetten alışveriş yapan tüketicilerin de hayatını kolaylaştırır. Türkiye’de finansal hizmetleri kullanıcı odaklı hale getirmek için inovatif çözümler üreten iyzico, 50 bin kurumsal, 1 milyondan fazla Korumalı Alışveriş kullanıcısı ve 11,5 milyar TL'lik yıllık işlem hacmi ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinden biridir. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sırbistan Türkler’i Vatandaşlık İstiyor
Sırbistan Türkler’i Vatandaşlık İstiyor
Azerbaycan ordusu, Ermeni Güçlerini Böyle Vurdu
Azerbaycan ordusu, Ermeni Güçlerini Böyle Vurdu