|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Örnek Muhtar!
  • Reklam

Örnek Muhtar!

Karabük'ün Safranbolu ilçesi, İsmat Paşa Mahallesi Muhtarı Ercan Türe,Gezici muhtarlık ofisi ile 7/24 mahalle sakinlerine hizmet veriyor.

05 Şubat 2019 - 14:49

Karabük'ün Safranbolu ilçesi, İsmet Paşa Mahallesi Muhtarı Ercan Türe,Gezici muhtarlık ofisi ile 7/24 mahalle sakinlerine hizmet veriyor.

Mahallenin sorunlarını çok iyi bildiğini belirten ve mahallesinde bulunan yaşlı genç çocuk demeden ihtiyacı olan ailelere mobil muhtarlık aracı hizmet veren Muhtar Ercan Türe, çok enerjik bir kişiliği olduğunu ve kendisini bildi bileli insanlara yardım etmeyi sevdiğini kaydetti

’BAŞINIZ AĞRIRSA GRİPİN GÖNDERİRİM’
’Cenazeniz varsa muhtarı arayınız’,’Başınız ağrırsa gripin gönderirim’, ’Cumartesi pazar günleri açığız’ ’Cenaze, imam, sınırsız evraklarınız evlere teslim edilir’,’İkametgah ve nüfus cüzdanı talep takip edilir’ deyen Muhtar Ercan Türe, Mobil uygulamaların yanında, ofise gelenlerin de isteklerini alıyor. Türe'ye, sosyal paylaşım siteleri üzerinden de rahatlıkla ulaşanlar, sorunların çözümü noktasında cevap alabiliyor.

Bu hizmetleriyle Muhtar Ercan Türe'ye Karabük Safranbolu ve çevresinde mobil veya dijital muhtar diye hitap edilmeye başlandı.

Muhtar Ercan Türe, yaklaşık 1000 nüfusu bulunan Safranbolu'nun ilçesinin İsmetpaşa Mahalle Muhtarı olduğunu kaydetti.

Belediye ile vatandaş arasında köprü olduklarının altını çizen Türe, mahalle sakinleri adına yaptığı hiçbir evrak ve işlem için ücret talep etmediğini vurgulayarak, "Bizim amacımız sadece halkımıza hizmet" dedi.

Haber: Muhammet Çakır / Karabük

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ekonomide Olduğu Gibi Enerjide de Ülkemizin Bağımsızlığı İçin Mücadele Edeceğiz
Ekonomide Olduğu Gibi Enerjide de Ülkemizin Bağımsızlığı...
Şehit Polis Osman Gül Son Yolculuğuna Uğurlandı
Şehit Polis Osman Gül Son Yolculuğuna Uğurlandı