|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Oyuncu Ahmet Kural’dan Kütahya tanıtımına destek
  • Reklam

Oyuncu Ahmet Kural'dan Kütahya tanıtımına destek

Polis çocuğu ünlü Oyuncu Ahmet Kural'dan Kütahya tanıtımına destek..

15 Mart 2020 - 10:39

İstanbul’da MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ile bir araya gelen polis çocuğ ünlü oyuncu Ahmet Kural, ; “ Sayın vekilimizin başlatmış olduğu " KÜTAHYA SENİ BEKLİYOR .."projesi gerçekten Kütahya’nın tanıtımı için çok önemli bir projedir. Bende Kütahyalı olarak memleketimin tanıtılması için düzenlenen bu projeyi destekliyorum." dedi 

Oyuncu Ahmet Kural'ın babasının emekli Emniyet Müdürü olduğu, Kütahya'da İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda bir süre şube müdürü olarak görev yaptığı öğrenildi. 

 MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş’ın, Kütahya ilinin tanıtımı için geçtiğimiz Eylül ayında sosyal medya üzerinden başlatmış olduğu KÜTAHYA SENİ BEKLİYOR projesi Türkiye genelinde büyük destek görüyor.

Dünyaca ünlü profesörler, siyasetçiler, iş insanları ve sanatçılar sosyal medya sayfalarından KÜTAHYA SENİ BEKLİYOR hastagı ile Kütahya’nın resimlerini paylaşarak projeye destek veriyor.

Projeye son olarak ünlü sinema oyuncusu Ahmet Kural’dan destek geldi.

BEKLE BENİ MEMLEKETİM ..!

İstanbul’da MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş ile bir araya gelen ünlü oyuncu Ahmet Kural ; “ Sayın vekilimizin başlatmış olduğu " KÜTAHYA SENİ BEKLİYOR..!"  projesi gerçekten Kütahya’nın tanıtımı için çok önemli bir projedir. Bende Kütahyalı olarak memleketimin tanıtılması için düzenlenen bu projeyi destekliyorum. En kısa zamanda vekilim ile birlikte Kütahya’ya gelerek, memleketimizin tanıtılması için ne gerekiyorsa bizde üzerimize düşen görevi yapacağız.Kütahyalı olduğum için söylemiyorum. Gerçekten görülmesi gereken yeşilliklerle kaplı doğa harikası bir şehirdir. Herkesi Kütahya’ya bekliyorum.”dedi.

Daha öncede ünlü ses sanatçısı Serdar Ortaç, efsane dizi Kurtlar Vadisinde Polat karakterine can veren ünlü oyuncu Necati Şaşmaz’da sosyal medya sayfalarından projeye destek videoları yayınlamış, Kütahya’ya gelerek tanıtıma katkı sağlama sözü vermişti.

 

ÖZEL HABER-** Halis KAHRAMAN (Türkiye Haber Ajansı)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Silverline’a ‘Covid - 19 Güvenli Üretim Belgesi’
Silverline’a ‘Covid - 19 Güvenli Üretim Belgesi’
Santa Farma’ya ‘Tse Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’
Santa Farma’ya ‘Tse Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi’