|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Parayı Bulduk 29 Aralık’ta Sinemalarda 
  • Reklam

Parayı Bulduk 29 Aralık'ta Sinemalarda 

Fragmanı ve Afişi sosyal medyada büyük beğeni toplayan "Parayı Bulduk" isimli sinema filminin vizyon tarihi belli oldu.

15 Aralık 2017 - 15:36 - Güncelleme: 15 Aralık 2017 - 16:38

Fragmanı ve Afişi sosyal medyada büyük beğeni toplayan "Parayı Bulduk" isimli sinema filminin vizyon tarihi belli oldu.

Yapımcılığını Taş Filmin üstlendiği ve Ersin Korkut, Alay Cihan, Afrikalı Ali, Metin Yıldırım, Gülsüm Alkan, Tahsin Taşkın, Metin Keçeci, Mehmet Kurt, Hüseyin Elmalıpınar, Vahdet Çakar, Sami Çelik, Çağkan Özkörüklü, Dilek Uluer, Hakan Salli, Erol Toksoy, Serkan Dinç ve Yavuz Karakaş gibi bir birinden başarılı oyuncuların yer aldığı filmin müziklerini ünlü sanatçı Selçuk Abay ve Tolga Tümözen üstleniyor.

TÜRK SİNEMASI YURT DIŞINA AÇILMALI

Türk Sineması ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunan İhsan Taş, Türk Sinemasının son yıllarda daha da güçlendiğini ifade ederek "Sinema çok büyük özveri ve fedakârlık isteyen bir iş. Her yıl yüzlerce film çekiliyor ve maalesef ki bunlardan ancak üçte biri vizyon şansı bulabiliyor. Vizyona girmeyi başarabilen her film alkışı hak ediyor bence. 
Yeni Nuri Bilge Ceylan'ların, Fatih Akın'ların sayısının artması ve Türk Sinemasının yurt dışına açılması için, genç sinemacılara da destek verilmeli ve sinemaya yatırımlar daha çok artmalı diye düşünüyorum" dedi.

Hollywood filmlerinde kullanılan özel efektlerin sıkça işlendiği ve 2017 yılının en iddialı projeleri arasında gösterilen film, 29 Aralık'ta sinemaseverlerle buluşacak.

Fragman Şöyle:

Film Hakkında Bilgiler:
Yapım Firması:           TAŞ FİLM
Yazan / Yöneten:        İHSAN TAŞ
Yardımcı Yönetmen:   SEMA AYTAÇ
Görüntü Yönetmeni:   MAHİR GÜL
Müzik:                         SELÇUK ABAY - TOLGA TÜMÖZEN
Dağıtımcı Firma:         MC DAĞITIM
Vizyon Tarihi:              29 ARALIK 2017


Oyuncu Kadrosu:
ERSİN KORKUT, ALAY CİHAN,AFRİKALI ALİ, GÜLSÜM ALKAN, METİN YILDIRIM, TAHSİN TAŞKIN, METİN KEÇECİ, VAHDET ÇAKAR, MEHMET KURT, HÜSEYİN ELMALIPINAR, YAVUZ KARAKAŞ, ÇAĞKAN ÖZKÖRÜKLÜ, SAMİ ÇELİK,  SERKAN DİNÇ, DİLEK ULUER, HAKAN SALLİ, EROL TOKSOY, ZAHRETTİN ÇELİK
Filmin Konusu:
Kumarhane müdürü Nermin çok akıllı ve zeki bir kadındır. Türkiye’de kumar oynatmanın yasak olduğunu bildiği için polis baskınlarına karşı önlem olarak kumarhaneye film seti havası verir. 
Bir süre sonra hayatını figüranlık yaparak kazanan Artist Kemal’in orayı gerçek film seti sanıp işe başlaması ile kumarhanede yaşanan olaylar tam bir komediye dönüşür.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Soylu :
Soylu : " Terör Eylemleri Yüzde 54 Oranında Azaldı"
"Polislere 3600 Ek Gösterge İçin #NeZamanKararVerilir..? "