|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Pascal Nouma Moda Dünyasına Hızlı Giriş Yaptı

Pascal Nouma Moda Dünyasına Hızlı Giriş Yaptı

Nouma, Dünyaca ünlü spor giyim firması Hummel’la işbirliği yaptı. Pascal Nouma’nın ‘PN21 by Hummel 2016’ Koleksiyonu için sanat ve spor dünyasının ünlü isimleri podyuma çıktı.

16 Ocak 2016 - 04:38 - Güncelleme: 16 Ocak 2016 - 23:20

Pascal Nouma​, ‘PN21 by Hummel 2016’ koleksiyonu ile moda dünyasına hızlı bir giriş yaptı.
Defilede sanat ve spor dünyasının ünlü isimleri podyuma çıktı.

2010 yılından itibaren Akbulut Tekstil’in profesyonel bakışı ve girişimleriyle kısa sürede Türkiye'de en önemli spor giyim markası haline gelen dünyaca ünlü Danimarkalı Hummel, ülkemizdeki sportif life- style boşluğunu doldurarak ve sokak modasında alışa gelmiş renklerin dışına çıkarak, gençler için bir ikonik marka olmayı başardı.

HUMMEL, PASCAL İŞBİRLİĞİ

Kuruluşunun 92. yılını kutlayan Hummel, spor ve televizyon dünyasının sevilen renkli ismi Pascal Nouma'yla muhteşem bir işbirliğine imza attı.

HABERİN Foto Galerisi

Dünyaca ünlü Danimarkalı spor giyim markası Hummel ile işbirliği yapan Nouma’nın tasarladığı 'PN 21 by Hummel' adını taşıyan kıyafet koleksiyonu, 15 Ocak Cuma akşamı Maslak Steigenberger Hotel’de gerçekleşen lansman defilesiyle görücüye çıktı.

PN 21 by Hummel 2016 yaz koleksiyonu, Banu Noyan koreografisiyle moda takipçilerinin ve basın mensuplarının beğenisine sunuldu.

'DÜNYAYI SPORLA DEĞİŞTİR'

'Change the world through sport', yani 'Dünyayı sporla değiştir' sloganıyla, spor dünyasına farklı branşlarda sponsor olarak da destek veren Hummel, ülkemiz televizyonlarında birçok TV şovuna ve dizi filmlere kıyafet sponsoru oldu. İşte bu çalışmaları bugün güzel bir işbirliği sonucu 'PN 21 by Hummel'in doğuşuna neden oldu.

Türkiye’deki Spor ve televizyon dünyasının renkli ve sevilen ismi Pascal Nouma'nın giydiği her şeyin takipçileri tarafından ilgi görmesi ve dünyanın neredeyse her köşesini gezen Pascal'ın modayı takip ederek, çevresinde bir moda ikonu olarak tanımlanması Hummel'ın dikkatini çekerek güzel bir iş teklifini sağladı ve vitrinlere taşınacak bir koleksiyonu oluşturdu.

Hummel'in Pascal Nuoma'yla yaptığı iş birliği sonucu yaklaşık 6 ayda ortaya çıkan koleksiyon, muhteşem bir defileyle görücüye çıktı.

Defile süresince lansman fotoğrafları başarılı fotoğraf sanatçısı Koray Kasap tarafından çekildi ve PN 21/in koleksivon hazırlıkları tamamlandı.

ÜNLÜ İSİMLER PODYUMDA

Defilede,20 profesyonel modelin yanı sıra spor ve sanat dünyasının ünlü isimleri de podyuma çıkarak Pascal Nouma’ya destek verdi.

Banu Noyan’ın koreografisini hazırladığı defilede, Nouma'ya destek vermek için spor ve sanat dünyasının sevilen isimleri; sunucu ve dizi oyuncusu Burcu Esmersoy, TV yapımcısı, programcısı ve dizi oyuncusu Kadir Çöpdemir, futbolcular Ahmet Dursun ve İbrahim Yattara, şarkıcı Keremcem, Anıl İlter, Melih Gümüşbıçak, Anıl Tetik, Önder Açıkbaş ve Manga Grubu'nun solisti Ferman Akgül podyuma çıktı.

Defile sonunda Burcu Esmersoy'la izleyenlerin karşısına çıkan Pascal Nouma'nın heyecanı görülmeye değerdi. Nouma, çok heyecanlı olduğunu belirterek, "Zaten çok yakından takip ettiğim modayı şimdi daha farklı gözle ve işim olarak görüyorum" diyerek yanında olan tüm dostlarına teşekkür etti.

İLGİLİ DİĞER HABER

Pascal Nouma Modacı OlduNouma, Dünyaca Ünlü Spor Giyim Firması Hummel’la İşbirliği Yaptı. Pascal Nouma’nın ‘PN21 by Hummel 2016’ Koleksiyonu İçin Sanat ve Spor Dünyasının Ünlü İsimleri Podyuma Çıkıyor. Facebook Twitter Google+ Linkedin 13.01.2016 00:33 Yazdır

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TÜYAP Erzurum Gıda Ve Yöresel Lezzetler Fuarı Açıldı
TÜYAP Erzurum Gıda Ve Yöresel Lezzetler Fuarı Açıldı
Barış Pınarı Harekatı’na Aziziye'den Destek
Barış Pınarı Harekatı’na Aziziye'den Destek