|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Pati’ler İçin Muhteşem Defile

Pati'ler İçin Muhteşem Defile

Lale Karaca & Süleyman Tezcan Pati Defilesinin Sunuculuğunu üstlenerek Sokak Hayvanlarına tam destek verdi.

08 Nisan 2017 - 02:01 - Güncelleme: 08 Nisan 2017 - 03:30

Lale Karaca & Süleyman Tezcan Pati Defilesinin Sunuculuğunu üstlenerek Sokak Hayvanlarına tam destek verdi.

Koza Derneği ve Tarkan Acar'ın Ortaklaşa düzenlediği Sokak Hayvanları Yararına düzenlenen Pati'Defilesinde Muhteşem bir Organizasyona İmza atıldı. 

Ünlü Modacı Fatma Bağçivan'nın İlkbahar - Yaz Defilesinde Başarılı Mankenler Dilara Kırmıt, Sibel Kara, Büşra Öztürk, Nihal Ergun, Dilara Bilgiç, Neslişah Ertürk, Nurcan Akcan, Özge Tunalı ve Başak Demir Muhteşem bir Show'a İmza attı.  

İstanbul'dan' Sokak Hayvanlarına destek amaçlı Proje'ye Katılan Başarılı Sunucu Lale Karaca ve Süleyman Tezcan Gece'nin Sunuculuğunu Üstlenerek büyük beğeni topladı.  Başarılı Sanatçı Özgür Özkan Defileye Sesi ile Destek verirken, Bursa'nın en Başarılı Dj'leri olarak bilinen Dj Murat Mat ve Dj Volkan Sakder Muhteşem Performansları ile Geceye Renk Kattı.  

Renkli Yüzler olarak bilinen Enver Üçüncü, Nuray Ayhan, Özlem Yerlikaya, Leyla Polat, Bilge Fırat, Ahmet Cem Fırat, Gül-şah, Ersan Tekin, Çiler Çeliker, Mehmet Emin Baran, Rahime Kangal, Deniz Demirpençe, Elif Uslu, Türkan Tavukçuoğlu ve Nesrin Yılmaz gibi Ünlü İsimlerden oluşan ekip, Pati Logolu T-Shirt'lar giydi. 
Ellerinde Hayvan Hakları ile ilgili Afişler tuttarak Sokak Hayvanlarına birlikte Sahneden destek verdi.

Organizasyona bir çok Firma Destek verirken, Defile'nin Kareografisini Tarkan Acar Üstlendi.  Tüm Fotoğraf Çekimleri ise Soleil Art tarafından Kameraya alınarak ölümsüzleştirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polis Derneği'nin Virüsle Mücadelesine TAM DESTEK
Polis Derneği'nin Virüsle Mücadelesine TAM DESTEK
Şehirlerarası Otobüs Yolcu Taşımacılığı için VALİLİK izini
Şehirlerarası Otobüs Yolcu Taşımacılığı için VALİLİK...