|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
’PEHLİVAN’ Defilesi İçin , 3 Aylık Bebeği ile Podyuma...
  • Reklam

'PEHLİVAN' Defilesi İçin , 3 Aylık Bebeği ile Podyuma Çıktı

Süper model Tülin Sahin doğumundan 1 hafta önce defilesine çıktığı Y Plus defilesine bu kez 3 aylık bebeği Siena ile Londra moda haftasında dünyanın en küçük top modeli ile birlikte yürüdü.

17 Şubat 2020 - 14:30

Y PLUS By Yakup Biçer  AW20/21 koleksiyonu Londra Moda Haftasında ayakta alkışlandı….

“PEHLİVAN” Londrada Büyük İlgi Gördü

Y Plus yaratıcı direktörü ve kurucusu Yakup Bicer markasının “PEHLİVAN” isimli AW20/21 koleksiyonunu, Londra Moda Haftasında , Victoria House Hall de defile ile tanıttı.

Süper model Tülin Sahin doğumundan 1 hafta önce defilesine çıktığı Y Plus defilesine bu kez 3 aylık bebeği Siena ile Londra moda haft asında dünyanın en küçük top modeli ile birlikte yürüdü.

Y PLUS By Yakup Biçer adına yapılan açıklamada; "Tasarımcı Yakup Biçer, kendi topraklarının ve köklerinin süper kahramanları pehlivanları, AW20/21 koleksiyonunun ilham kaynağı olarak seçti. Tüm dünyayı hayran bırakan gücü, cesareti, özgünlüğü temsil eden bu kahramanları, modayı yakından takip eden yeni nesil gençler ile farklı bir bakış açısından paylaşmak istedi. Biçer, köklerinden beslenmenin, tasarımlarını daha güçlü hale getireceğine inanıyor." Denildi.

Y Plus AW20/21 koleksiyonunda ilk koleksiyonu Pehlivan’ın geleneksel ve modern yaklaşımının üzerine biraz daha koyarak, cool tavrını sokağa taşıyor.

Kamuflajın Pehlivan baskılarıyla yorumlanması, kışın iddialı trendlerinden kapitonenin zamansız parçalara dönüşmesi, klasikleşme yolunda ilerleyen rahat formlar ve incelikle hazırlanan detaylar koleksiyonu bir adım daha öne çıkarıyor.

Paraşüt kumaşlar kış koleksiyonun karakteristik yapısını belirlerken, yüzde 100 doğal pamuklu kumaşların kullanılması ise, çevreci tavrıyla Y Plus imajını tamamlıyor.
Geleneksel Ata sporu güreşçilerin müsabakalarda giydiği kispetleri modern yorumuyla moda sahnesine çıkarıyor.
Koleksiyonda kendi kültürüne ait ayakkabı olarak bilinen çarık ve mest, muhteşem uyumuyla ortaya günümüzün adımlarına uygun ayakkabılar olarak çıkarıyor.

AW20/21 koleksiyonun aksesuarları da bir önceki koleksiyonu görüp arttıran bir çizgide ilerliyor. Eski bir gelenek olan boyunda “dua taşımak” deri aksesuarlar halinde sergileniyor.
Y PLUS sıra dışı tasarımlarında, beklentileri şaşırtan, sürprizli bir anlatım kullanarak moda dünyasının kalbinde bir boşluğu doldurmaya hazırlanıyor.

Y Plus, farklı kalıplarıyla, stil algısını değiştiriyor. Sokaktan salona, sofistike, avangart ve bir o kadar da rahat olma hayali kuran; yaş, cinsiyet ayırt etmeksizin “yeni cool” şehir insanını hedefliyor.

Y PLUS tüketimin sonsuz bir hızla süre geldiği bu dönemde duyarlı ve zamansız bir moda anlayışını benimsiyor.

Defilenin Show direktörlüğünü Öner Evez üstlenirken, styling OGUZ EREL, saçlar TONI&GUY makyajlar ise SOLENT UNIVERSITY tarafından hazırlandı.

Y Plus defilesi izleyen davetliler ile Londra Moda Hafatasının profösyonel moda takipçileri tarafından tam not  ve büyük alkış aldı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Opel,  Online Hizmetleri ve Baharda Ödeme Koşulları ile Aralık’ta İddialı 
Opel,  Online Hizmetleri ve Baharda Ödeme Koşulları ile...
Eski Vali ve Bakan Nevzat Ayaz Vefat Etti
Eski Vali ve Bakan Nevzat Ayaz Vefat Etti