|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
" Pişmanım. Bir Daha Alkollü Araç Kullanmayacağım..!...
  • Reklam

" Pişmanım. Bir Daha Alkollü Araç Kullanmayacağım..! "

Ünlü yönetmen Sinan Çetin’in küçük oğlu Orfeo Çetin, İstanbul Bebek’te 1.45 promil alkollü araç kullanırken trafik polisine yakalanınca " Pişmanım. Bir daha alkollü araç kullanmayacağım." dedi

22 Ekim 2020 - 15:40 - Güncelleme: 22 Ekim 2020 - 16:04

Ünlü yönetmen Sinan Çetin’in küçük oğlu Orfeo Çetin, İstanbul Bebek’te 1.45 promil alkollü araç kullanırken trafik polisine yakalanınca " Pişmanım. Bir daha alkollü araç kullanmayacağım." dedi 

Sinan Çetin’in büyük oğlu Rüzgar da 2016’da "alkollü araç " kullandığı için karıştığı kazada görevi başında bir polis memurunun şehit olmasına neden olmuştu.

Orfeo Çetin, geçtiğimiz günlerde Bebek'te alkollü araç kullanırken yakalandı. " Trafik güvenliğini tehlikeye" sokma suçundan hakkında soruşturma başlatılan Çetin, Alman vatandaşı olduğunu, tatil yapmak amacıyla Türkiye'ye geldiğini söyledi.

Bebek'te bir eğlence mekanına gittiklerini, alkol aldıklarını, eğlence sonrası mekandan ayrılmak üzere yola çıktıklarını belirtti.

' ARAKADAŞLARIM ARASINDA EN AYIK KİŞİ BENDİM'

1.45 promil alkollü olduğu tespit edilen Çetin, arkadaşlarının arasında en az alkolü kendisi aldığı için aracını kullandığını, 03.00 sıralarında Ulus yeni yol girişinde trafik polislerince durdurulduğunu kaydederek, şöyle konuştu: "Bu kadar alkollü çıkacağımı bilsem araç kullanmazdım. Benden başka aracı kullanacak kimse olmadığından, kendimi gerçekten iyi hissettiğimden direksiyon başına geçtim. Pişmanım. Bir daha alkollü araç kullanmayacağım."

ABİSİNİN VUKUATI ÇOK

Sinan Çetin'in büyük oğlu Rüzgar Çetin ise, Beşiktaş'ta 29 Ocak 2016 gecesi, alkollü araç kullandığı için polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine, diğer polis memuru Emre Tetik'in de ağır yaralanmasına neden olmuştu.

Çetin, 'Bilinçli taksirle bir kişinin ölümüne ve bir kişinin yaralanmasına neden olmak' suçundan 7 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Rüzgar Çetin, Temmuz 2006'daki kazada ise yine Beşiktaş'ta cipiyle takla atmıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sancaktepe Belediyesi, Yenilenen Demokrasi Caddesinin açılışını yaptı
Sancaktepe Belediyesi, Yenilenen Demokrasi Caddesinin açılışını...
Öcmenler: ‘Çözüm Ararken, Birçok Başka Soruna Zemin Hazırlanıyor’
Öcmenler: ‘Çözüm Ararken, Birçok Başka Soruna Zemin...