|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
POLEM SES Üyelerinden Barış Pınarı Harekatı’na Destek
  • Reklam

POLEM SES Üyelerinden Barış Pınarı Harekatı'na Destek

Polis Emeklilerinin Sesi Platformu (POLEM SES) üyesi bir grup emekli polis, basın açıklaması yaparak, Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek için İstanbul'da Bakırköy Özgürlük Meydanı'nda bir araya geldi.

21 Ekim 2019 - 18:53 - Güncelleme: 22 Ekim 2019 - 01:36

Haber: Halis Kahraman

Polis Emeklilerinin Sesi Platformu (POLEM SES) üyesi bir grup emekli polis, basın açıklaması yaparak, Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek için Bakırköy Özgürlük Meydanı'nda bir araya geldi.

İstanbul - Bakırköy'de yapılan basın açıklaması'nın ardından kahraman güvenlik güçleri için dua edilerek, lokma döktürülerek katılımcılara ve halka lokma dağıtımı gerçekleştirildi.

Türkiye'nin güney sınırında kurulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgede huzur ve barışı sağlamak amacıyla terör örgütü PKK/YPG'ye karşı başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na bir destek de POLEM SES üyelerinden geldi.

Bakırköy Özgürlük Meydanı'nda ellerinde taşıdıkları Türk bayrakları ve pankartlarla bir araya gelen grup adına, POLEM SES Platformu Başkanı İmdat Sami Çiftçi basın açıklaması yaptı.

Polis emeklileri olarak vatanın bölünmez bütünlüğü için ve geçmiş yıllarda olduğu gibi devletin, milletin yanında olduklarını bildirmek için toplandıklarını dile getiren Platform Başkanı Çiftçi, şunları kaydetti:
"Çanakkale ruhu ve istiklal sevdasıyla mevzu bahis vatan ise gerisi teferruattır diyerek yola çıkan kahraman Mehmetçiklerimizin bir kez daha yüce Türk milletinin göğsünü kabartacağına inancımız sonsuzdur.
Türk halkı olarak hiçbir halkla sorunumuz yoktur. Bizim derdimiz bizim huzurumuzu bozanlarladır. Türkiye'nin güvenliğinin yegane temsilcisi Türk Silahlı Kuvvetleri'ne teşekkür ediyoruz.
Başta özel harekat polislerimiz olmak üzere emniyet teşkilatımıza Suriye'nin kuzeyindeki şer odaklarına karşı başlatılan Barış Pınarı Harekatı'nda emekli emniyet mensupları olarak, devletimizin yanında olduğumuzu bildiriyor ve başarılar diliyoruz..."

Basın açıklamasının ardından kahraman güvenlik güçleri için dua edilerek, lokma döktürülerek katılımcılara ve halka lokma dağıtımı gerçekleştirildi...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Derbide zafer VakıfBank'ın
Derbide zafer VakıfBank'ın
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Koronavirüs Testi Pozitif Çıktı
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Koronavirüs Testi Pozitif...