|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Polis Baba Haykırıyor : "Haydi Türkiye, Beyazıt’a nefes...
  • Reklam

Polis Baba Haykırıyor : "Haydi Türkiye, Beyazıt'a nefes ol.."

Hatay İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Şükrü Eser, SMA hastası  3 yaşındaki oğlu Beyazıt Eser 'in tedavi olabilmesi için hayırsever insanların yardım eli uzatmasını bekliyor..

22 Haziran 2021 - 14:04 - Güncelleme: 22 Haziran 2021 - 15:22

Hatay İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Şükrü Eser ve eşi Saadet Eser'in SMA hastası  3 yaşındaki oğulları Beyazıt Eser için zaman daralıyor. Talihsiz yavru gün geçtikçe nefes almakta ve yemek yemekte güçlük çekiyor. Tedavi olabilmek için hayırsever insanların yardım eli uzatmasını bekliyor.. 

Eser çifti, Beyazıt'ın yurtdışında 2 milyon 200 bin Euro'luk tedavi masrafını karşılayabilmek için Hatay Valiliği izinli kampanya başlattı. Bu yardım kampanyasına polis dernekleri ile meslektaşları destek veriyorlar. Ancak, Kampanyanın mutlu sona ulaşabilmesi için 740 bin Euro daha gerekiyor. 

Haber Merkezi Müdürümüz Halis Kahraman'a konuşan polis baba Şükrü Eser, "İlk göz ağrım kızımı da aynı hastalıktan kaybettik. Beyazıt’ın tedavi olabilmesi için Türkiye genelinde  destek veren sivil toplum kuruluşlarına, meslek örgütlerine ve meslektaşlarıma sonsuz teşekkürler...Oğlumun sağlığına kavuşması için gerekli olan para için son % 38’imiz kaldı ve bizim hız kesmeden hatta daha da hızlanarak devam etmemiz gerekiyor..Çünkü Beyazıt 3 gündür çok hasta ve aspire ediliyor. Bugün sevinçliyiz ama bir yandan da çok korkuyoruz. Evladımız ya yarına uyanamazsa korkusu her an içimizde..Ne olur Beyazıt’ın ellerimizden kayıp gitmesine izin vermeyin.. Ne olur geçen her saniyenin Beyazıt için bir kayıp olduğunu unutmadan bizi desteklemeye, Beyazıt’ın elinden tutmaya devam edin. Ne olur Beyazıt'ın sessiz çığlıklarını duyun..Gerçekten biz ancak sizlerle başarabiliriz. Beyazıt için başaralım.." sözleri yürekleri dağlıyor..

Alıcı Adı: Saadet Eser - Vakıf Bank   "TR25 0001 5001 5800 7312 9815 88" numaralı banka hesabına bağışta bulunarak destek olabilirsiniz

 

TR HABER AJANSI- **ÖZEL HABER-**AHMET KAPLAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Lisenin Tamamı Uzaktan Eğitime Geçti
Koronavirüsle İlgili Kâbus Senaryosu
Koronavirüsle İlgili Kâbus Senaryosu