|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Polis Başmüfettişi İrfan Bayar’ın yeni kitabı çıktı
  • Reklam

Polis Başmüfettişi İrfan Bayar'ın yeni kitabı çıktı

Emekli Polis Başmüfettişi İrfan Bayar " Bak Şu Delil'in Yaptığına " isimli yeni kitabının piyasaya çıktığını sosyal medya hesabından paylaşarak dostlarına, meslektaşlarına ve okurlarına duyurdu.

04 Aralık 2020 - 14:40 - Güncelleme: 04 Aralık 2020 - 16:17

Emekli Polis Başmüfettişi İrfan Bayar " Bak Şu Delil'in Yaptığına " isimli  yeni kitabının piyasaya çıktığını sosyal medya hesabından paylaşarak dostlarına, meslektaşlarına ve okurlarına duyurdu.

Emniyet Genel Müdürlüğü kadrosunda bir süre Kriminal Polis Laboratuarı Daire Başkanı olarak görev yürüten ve 2015 yılında Polis Başmüfettişi olarak emekliye ayrılan İrfan Bayar kitabı hakkında şu bilgileri paylaştı : "Değerli Dostlar, Kriminal Daire'de uzman arkadaşlarımla bilimsel çalışmalar sonucu aydınlattığımız cinayetlerden örnekleri içeren kitabımın gelirini, yoksul öğrencilerin eğitimine bağışladım.

Kitabı; “Güler akademi- İstanbul kitapçısı”dan indirimli temin edebilirsiniz."

İrfan Bayar'ın sosyal medya paylaşımının altına dostları, meslektaşları ve okurları çok sayıda yorum yazdı.

Paylaşım altına yazılan bazı yorumlar şöyle sıralandı. 

Yusuf DALDA : Tebrikler, ilk fırsatta temin edip okuyacağım,kimi bilgileri tazeleme ve mesleki dayanışma adına tüm meslektaşlara hem bu kitabı hem de yakın zamanda üç kitabı birden çıkan Günay Uslu Ağabey'in kitaplarının alınmasını öneririm.Evde kalırken zevkli bir uğraşı yapıp okunur..

Mehmet Evren BATUR : Delil deyip geçmemek lazım ..

Hüseyin CANSIZ : Hayırlı olsun müdürüm..Başlığı bile çok heyecanlı şimdiden emeğine yüreğine sağlık..

Sema KAVAK : Bol okurlu, bol basımlı bir kitap olsun..
 
Gültekin NALBANTOĞLU : Hayırlı olsun  müdürüm..Okuyucusu ve kazancı bol olsun inşallah

Ahmet DEMİRCİ :Tebrik ederim, hayırlı olsun.. Devamını dilerim kardeşim..

Sedat ÖZDEMİR : Hayırlı olsun abim. Senin bu kitap rekor kıracağindan eminim..saygılar selamlar abi.

Murat PEÇENEK : Yakışanı her zaman yapan örnek ve güzel insan..Tebrikler..

Cemal AYDOĞAN : Kıymetli abiciğim, değerli müdürüm hayırlı uğurlu olsun, tebrik ederim. En kısa zamanda temin edip okumak istiyorum..

İrfan BAYAR kimdir ? 

İrfan Bayar, 29.Ocak.1957 yılında Ankara'da doğdu. İki çocuk babası olan Bayar, ortaöğreniminden sonra Polis Kolejini kazanmış ve bilahare 1977 yılında Polis Akademisinden mezun olmuş.

Polis Akademisinden mezuniyetini takiben Kriminal Polis Laboratuarına asistan olarak atanmış, bu alanda yurt içi ve yurt dışı eğitimlere tabi tutulmuş ve 1980 yılında Grofoloji alanında uzman olmuş. 1982 yılında Samsun Kriminal Laboratuarının kuruluşunda görev almış ve bu arada 1985-1989 yılları arasında Hollanda'da Türk Büyükelçiğinde görev yapmış, ülkeye döndükten sonra tekrar Samsun'da göreve başlamış.

Samsun Kriminal Polis Laboratuarı Müdürü olarak görevini yürütürken, 1995 yılında başkan yardımcılığı görevine atanması nedeniyle, Kriminal Polis Labaratuarları Daire Başkanlığında göreve başlamış ve 2000 yılında da Kriminal Polis Laboratuarı Daire Başkanı olarak yeni görevine atanmış. ''Avrupa Adli Bilimler Ağı''na (ENFSI) Türk Kriminal Polisinin de üye olmasını sağlamış.

Kriminal Daire Başkanlığı ve sonrasında Polis Başmüfettişliği görevini takiben, 2015 yılında emekli oldu.

 

TR HABER AJANSI --**ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dışişleri'nden 'İyon Denizi Kararı' Açıklaması
Dışişleri'nden 'İyon Denizi Kararı' Açıklaması
Koronavirüs Şişmanlığına Uzmanından Uyarı
Koronavirüs Şişmanlığına Uzmanından Uyarı