|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Polis Derneği Başkanı Akan’dan Hat Sergisi İçin DAVET
  • Reklam

Polis Derneği Başkanı Akan'dan Hat Sergisi İçin DAVET

KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Derneği İstanbul Sarıyer Şube Başkanı olan Hattat Mehmet Han Alkan, 10 Ekim günü Diyabakır'da açılışı yapılacak olan Hat Sergisi'ne Diyarbakırlı hemşehrileri, dostları ve meslektaşlarına davette bulundu.

09 Ekim 2021 - 14:37 - Güncelleme: 09 Ekim 2021 - 16:24

KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Derneği İstanbul Sarıyer Şube Başkanı olan Hattat Mehmet Han Akan, 10 Ekim günü Diyabakır'da açılışı yapılacak olan Çizgide Ahenk ve Zarafet Hat Sergisi'ne Diyarbakırlı hemşehrileri, dostları ve meslektaşlarına sosyal medya hesabından  davette bulundu. 

Diyarbakır'da Sümerbank Sergi Salonu'nda 10 ile 25 Ekim tarihleri arasında açık kalacak olan hat sergisi sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek. 

Genel Merkezi İstanbul'da bulunan Genel Başkan görevini emekli Emniyet Müdürü Mustafa Acar'ın yürüttüğü ve Türkiye genelinde 43 şubesi ile faaliyet gösteren kamu yararına çalışan (KYÇ) Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği İstanbul Sarıyer Şube Başkanı  olan Hattat Mehmet Han Akan'ın sergi açılışı hakkında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı : 

"Ya Rabbim, Sana umut etmek bize, umulanı vermek sana düşer. Sen umutlarımızı yeşert inşallah..

"ÇİZGİDE AHENK VE ZARAFET" Hat Sergisi.

10 Ekim Pazar günü Sümerpark sergi salonunda saat 15.00 te Sayın Diyarbakır Valimizin açılışını yapacağı sergimiz de, 125 eserle Kadim şehir Diyarbakır'ın evladı olarak huzurlarınızda olacağım. Diyarbakırlı hemşehrilerim, dostlarım ve meslektaşlarım hepiniz davetlisiniz.."

 

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kolaysoft Teknoloji ve PKF İstanbul Arasında İşbirliği Yapıldı
Kolaysoft Teknoloji ve PKF İstanbul Arasında İşbirliği Yapıldı
Suveyda Filminin Galası Esenler’de Yapıldı
Suveyda Filminin Galası Esenler’de Yapıldı