|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Polis Derneği Başkanı Aldal : " Covid 19’un Hafifi...
  • Reklam

Polis Derneği Başkanı Aldal : " Covid 19'un Hafifi Böyleyse…"

K.Y.Ç. Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği Denizli Şube Başkanı Sinan Aldal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, kendisinin, eşinin ve oğlunun Covid-19'a yakalandığını duyurdu.

30 Kasım 2020 - 14:57 - Güncelleme: 30 Kasım 2020 - 16:21

K.Y.Ç. Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği Denizli Şube Başkanı Sinan Aldal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, kendisinin, eşinin ve oğlunun Covid-19'a yakalandığını belirterek, " Arkadaşlar bu işin şakası yok . Mümkün mertebe evden çıkmayın, çıkarsanız da Maske'ye, Mesafe'ye, hijyen kurallarına uyun..." tavsiyesinde bulundu.

Merkezi İstanbul'da bulunan ve Türkiye genelinde 43 şubesi ile halen faaliyet gösteren kamu yararına çalışan (KYÇ) Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Denizli Şube Başkanı Sinan  Aldal'ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı : 

"Covid 19’un Hafifi Böyleyse…

Sanırım Cuma gecesi saat 03 00 gibi şiddetli öksürük ve boğaz ağrısıyla uyandım. Farenjit olduğum için 1-2 gün önceden bir yerde cereyanda kaldığımdan dolayı yine bu öksürüğü farenjit zannedip her zaman kullandığım ilaçları kullanmaya başladım. Pazartesi günü sırtımda ağrı başladı. Yine sık görüştüğüm bir abim beni arayarak kendi testinin pozitif olduğunu benim de yaptırmamı istedi.

Aynı gün devlet hastanesinde yaptırdığımız testlerde ben,eşim,oğlum testi pozitif çıktı. Oğlum çok hafif, eşim orta seviye ben ise sözde hafif (sanırım moralimizi bozmamak için.)

O günden sonra ne mi oldu?

3-4 gün boyunca öksürükle beraber dayanılmaz sırt ağrısı aşırı iştahsızlık, ishal, titreme ve yüksek ateş ama bu ağrılar öyle böyle bir ağrı değil bu güne kadar hissetmediğim bir ağrı ilk defa dün ½  kase çorba içtim ve bugün ilk defa ½ simitle kahvaltı yaptım. Halen telefonla  ½ dakikadan fazla konuşamıyorum. Korkunç bir öksürük başlıyor zaman zaman ateşim çıkıyor.

Şimdi bunları niye yazdım? Ama arkadaşlar bu işin şakası yok . Mümkün mertebe evden çıkmayın.., çıkarsanız da Maskeye, Mesafeye, hijyen kurallarına uyun...

Sağlıklı, Mutlu, Huzurlu günler temennisiyle kalın sağlıcakla.."

 

TR HABER AJANSI --**ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kendine Şarkı Yazdı
Kendine Şarkı Yazdı
Tüketiciler, İstemediği Mesajları İYS’den Engelleyecek
Tüketiciler, İstemediği Mesajları İYS’den Engelleyecek