|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Polis Derneği Başkanı Nazlıpınar’dan Hasta Ziyareti
  • Reklam

Polis Derneği Başkanı Nazlıpınar'dan Hasta Ziyareti

Kütahya Polis Emeklileri Derneği Başkanı Mustafa Nazlıpınar, hasta olan eski Dernek Başkanı olan Başkomiser Rasim Kuru'yu evinde ziyaret ederek, "Geçmiş Olsun.." dileklerini ileterek şifalar temennisinde bulundu..

14 Ekim 2020 - 16:29 - Güncelleme: 14 Ekim 2020 - 17:17

KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Kütahya Şube Başkanı Mustafa Nazlıpınar,bir rahatsızlığından dolayı tedavi görmekte olan eski Dernek Başkanı olan Başkomiser Rasim Kuru'yu evinde ziyaret ederek, "Geçmiş Olsun.."  dileklerini ileterek, şifalar temennisinde bulundu.. 

Merkezi İstanbul'da bulunan ve Türkiye genelinde 43 şubesi ile halen faaliyet gösteren derneğin Başkanı olan Nazlıpınar'ın " Kütahya Polis Emeklileri Derneği " isimli sosyal medya hesabından hasta ziyareti ile ilgili olarak yaptığı paylaşım da şu ifadeler yer aldı : 

"14.10.2020 Çarşamba Günü Kütahya Emekli Polis Derneğimiz Başkanlarından Sn. Rasim KURU Bey'i ziyaret ettik.

Bir süredir " Prostat Kanserinden " muzdarip ve tedavi görmekte olan Duayen Başkana moral vermek ve ihtiyaçlarını karşılama talebinde bulunduk.

Bir müddet sohbet ve eski günleri yâd edip tecrübelerinden de istifade ettik.

Ihtiyaç duyulduğunda bir ALO kadar yakın olduğumuzu ve şifalar temenni edip ; hayır duaları ve başarı dileklerini alıp ayrıldık."

 

TR HABER AJANSI -** ÖZEL HABER : ** HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Her Mekanda 4 Mevsim Bahçe Keyfi, SOMFY Motorlu Pergola Çözümleri
Her Mekanda 4 Mevsim Bahçe Keyfi, SOMFY Motorlu Pergola Çözümleri
Uyumsoft’un Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Özkan Metin Oldu
Uyumsoft’un Kurumsal Hizmetler Genel Müdürü Özkan Metin Oldu