|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Polis Derneğinin Duvarları Kütahya Çinileriyle Süslendi
  • Reklam

Polis Derneğinin Duvarları Kütahya Çinileriyle Süslendi

(POLEMDER) Polis Emeklileri Derneği Kütahya Şube Başkanı Mustafa Nazlıpınar, dernek duvarlarını Kütahya Çinileri ile bedelsiz olarak süsleyen iş insanlarına sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile teşekkür etti.

14 Kasım 2020 - 12:14 - Güncelleme: 14 Kasım 2020 - 12:50

(POLEMDER) Polis Emeklileri Derneği Kütahya Şube Başkanı Mustafa Nazlıpınar, dernek duvarlarını Kütahya Çinileri ile bedelsiz olarak süsleyen iş insanları Mustafa Kıratlı ile Emre Dinç'e sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile teşekkür etti.

Başkan Nazlıpınar, yeni satın alınan ve üyelere hizmet veren dernek binasının duvarlarını ALTIN ÇİNİ Fabrikasının banisi hamiyetperver insan Mustafa Kıratlı'dan bedelsiz olarak Kütahya Çinileriyle süslenmesini talep etti.Bu talebi kabul edildi.

Çinilerin işlenmesi için ihtiyaç duyulan malzemeleri de yine bedelsiz olarak derneğe Kütahya MERVE OTOGAZ  firmasının sahibi olan dernek fahri üyesi Emre Dinç üstlendi.

Merkezi İstanbul'da bulunan ve Türkiye genelinde 43 şubesi ile halen faaliyet gösteren kamu yararına çalışan (KYÇ) Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Kütahya Şube Başkanı Mustafa Nazlıpınar'ın " Kütahya Polis Emeklileri Derneği " isimli sosyal medya hesabından yaptığı TEŞEKKÜR paylaşımında şu ifadeler yer aldı :

"PORSELEN VE ÇİNİ DİYARI KÜTAHYA..

Pınarları - camiileri - mesire yerleri - kaplıcalarıyla ünlü olmakla birlikte ; bunların hepsinin üstünde PORSELEN ve ÇİNİLERİ ile de bir dünya markasıdır.

" El emeği - Göz nuru ile " âdeta bir ibadet aşkıyla işlenen çinilerimiz ; sadece Türkiye camiilerini değil , talep olduğunda Islâm ülkelerinin ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

Pandemiye rağmen sakinlerimize " aş - iş " imkânı sağlayan , aynı zamanda ülke ekonomisine artı değer kazandıran bir kuruluştur ALTIN ÇİNİ ....

Bir dünya markası olan çinilerin Derneğimiz duvarlarında da bir imzasının olmasını talep ettik. Talebimizi bedelsiz olarak kabul eden :

Başta ALTIN ÇİNİ Fabrikasının banisi hamiyetperver insan Sn. Mustafa KIRATLI Bey ve personeline saygı ve hürmetlerimizi arz ederiz.

AYRICA ;

Altın Çini'den bedelsiz olarak aldığımız çinilerin işlenmesi için ihtiyaç duyulan malzemeleri de keza bedelsiz olarak Derneğimize temin eden Kütahya Merve Otogaz firmasının sahibi genç iş adamı Fahri üyemiz Emre DİNÇ Bey'e de teşekkür ederiz.."

 

TR HABER AJANSI -** ÖZEL HABER : ** HALİS KAHRAMAN

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Düzensiz Göç, Adı konmamış bir İstiladır, Demografik Yapımıza Kumpastır'
'Düzensiz Göç, Adı konmamış bir İstiladır, Demografik...
Garanti BBVA'dan Türkiye Ekonomisine 473 milyar TL Destek
Garanti BBVA'dan Türkiye Ekonomisine 473 milyar TL Destek