|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Polis Emeklileri Derneği EĞİTİM BURSU verecek..!
  • Reklam

Polis Emeklileri Derneği EĞİTİM BURSU verecek..!

Kamu yararına çalışan (KYÇ) Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği, asil üyelerinin üniversite veya lisede öğrenim görmekte olan çocuklarına 2021-2022 Eğitim öğretim yılı için burs vereceğini duyurdu.

21 Eylül 2021 - 11:41 - Güncelleme: 21 Eylül 2021 - 13:15

Kamu yararına çalışan (KYÇ) Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Acar imzalı dernek şube başkanlıklarına asil üyelerinin üniversite veya lisede öğrenim görmekte olan sadece 1 adet çocuğuna yada torununa 2021-2022 yılı Eğitim öğretim burs taleplerine ilişkin bir yazı iletildi.

Dernek asil üyesi polisler, eğitim bursu için üyesi olduğu şube başkanlığına istenilen belgelerle birlikte tek dosya ile müracaat edecekler. Şube yönetim kurulunca uygun görülen üyelerin çocuklarına ya da torunlarına eğitim bursu ödenecek. 

Eğitim bursu'nun geçen yıl ayda 100 TL olduğu, bu yıl ise bu tutarın ayda 150 TL olarak tespit edildiği öğrenildi.

Genel Merkezi İstanbul'da bulunan, Genel Başkan görevini emekli Emniyet Müdürü Mustafa Acar'ın yürüttüğü ve Türkiye genelinde 43 şubesi ile faaliyet gösteren kamu yararına çalışan (KYÇ) Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği'nin Genel Merkezi tarafından şube başkanlıklarına iletilen burs taleplerine ilişkin yazıda ise şu ifadeler yer aldı : 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kolaysoft Teknoloji ve PKF İstanbul Arasında İşbirliği Yapıldı
Kolaysoft Teknoloji ve PKF İstanbul Arasında İşbirliği Yapıldı
Suveyda Filminin Galası Esenler’de Yapıldı
Suveyda Filminin Galası Esenler’de Yapıldı