|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Polis Emeklisi, 3600 Ek Gösterge MAĞDURU
  • Reklam

Polis Emeklisi, 3600 Ek Gösterge MAĞDURU

Emekli bir Polis Memuru'nun kızı babasının 3600 ek gösterge'yi alamadan 60 yaşında vefat ettiğini belirterek, " İnşallah birgün polislere 3600 ek göstegeyi verirler diyeceğim ama hiç umudum yok." diyerek polislerin mağduriyetine dikkat çekti.

06 Mayıs 2020 - 16:48 - Güncelleme: 07 Mayıs 2020 - 18:14

Emekli bir Polis Memuru'nun kızı babasının 3600 ek gösterge'yi alamadan 60 yaşında vefat ettiğini belirterek, " İnşallah birgün polislere 3600 ek göstegeyi verirler diyeceğim ama hiç umudum yok.." diyerek polislerin mağduriyetine dikkat çekti.

Polis kızı paylaşımında "Benim babam  3600 ek göstergeyi alamadan gitti, aklında hep verirler mi acaba sorusuyla, 55 yaşında emekli oldu 60'ında vefat etti, bugün 36 gün oldu. Sadece 5 sene aldı emekli maaşını...

Polislik mesleği çok çabuk yıpratıyor insanı ve maalesef emekli olanda çok yaşamıyor, yaşayan da hakettiği gibi yaşamıyor, inşallah birgün polislere 3600 ek göstegeyi verirler diyeceğim ama hiç umudum yok.." ifadelerini kullandı

Polislere 3600 ek gösterge'nin verilmesi halinde emekli polislerin maaşlarında hizmet yılına göre, 550 lira ile 935 lira aralığında bir artış olacağı ifade edildi.

Sosyal medyada yer alan " Emekli Polisler Dayanışma Grubu " isimli polis sayfasındaki paylaşım da şu ifadeler yer aldı :

Emekli bir Polis Memuru arkadaşımızın kızı E. Kara demiş ki "Benim babam  3600 ek göstergeyi alamadan gitti, aklında hep verirler mi acaba sorusuyla, 55 yaşında emekli oldu 60'ında vefat etti, bugün 36 gün oldu. Sadece 5 sene aldı emekli maaşını...

Polislik mesleği çok çabuk yıpratıyor insanı ve maalesef emekli olanda çok yaşamıyor, yaşayan da hakettiği gibi yaşamıyor, inşallah birgün polislere 3600 ek göstegeyi verirler diyeceğim ama hiç umudum yok.."

Biz de diyoruz ki "Hep Polisin Hakkı ödenmez dediler, gerçekten de ödemediler meğer ödememek için söylüyorlarmış.." sanırım babanız gibi biz de 3600 ek göstergenin verildiğini göremeden bu dünyadan göçüp gideceğiz.

Babanız'a Allahtan rahmet sizlere baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz.."

 

ÖZEL HABER- ** Halis KAHRAMAN ** Türkiye Haber Ajansı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sanatçı Cevher Can’ın Yeni Klip Heyecanı
Sanatçı Cevher Can’ın Yeni Klip Heyecanı
'Türkiye, Yeniden Şekillenecek Dünyanın Yıldız Ülkelerinden Biri Olacak'
'Türkiye, Yeniden Şekillenecek Dünyanın Yıldız Ülkelerinden...