Polis Eşleri Derneği Konya Şube Başkanı Gökşen Aydın ile dernek yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları tablet hediye ederek çocukları sevindirdi.
![](/images/files/uploads/TABLET%20TOPLU.jpg)
Polis Eşleri Derneği Konya Şubesi tarafından uzaktan eğitim sürecinde olan çocukların ihtiyacını karşılamak amacıyla tablet hediye edildi.
![](/images/files/uploads/KONYA%20TABLET%281%29.jpeg)
Konya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın'ın eşi, Polis Eşleri Derneği Konya Şube Başkanı olan Gökşen Aydın ile dernek yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları ihtiyacı olan çocuklara tablet hediye etti.
![](/images/files/uploads/KONYA%20HED%C4%B0YE.jpg)
Polis Eşleri Derneği Konya Şube Başkanı Gökşen Aydın,
"Teşkilat mensuplarımızla birlikte; geleceğimizin teminatı çocuklarımıza tablet hediye edilmiştir. Kıymetli evlatlarımıza online eğitim sürecinde yeni tabletleri ile başarılar dileriz. Biz büyük bir aileyiz" dedi.Hediye tabletlerin takdim töreni Kovid-19 tedbirlerine uygun olarak gerçekleştirildi.
TR HABER AJANSI-ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN