|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Polis Eşleri Derneği’nden çocuklara tablet HEDİYE edildi
  • Reklam

Polis Eşleri Derneği'nden çocuklara tablet HEDİYE edildi

Polis Eşleri Derneği Konya Şube Başkanı Gökşen Aydın ile dernek yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları tablet hediye ederek çocukları sevindirdi..

25 Ocak 2021 - 15:29 - Güncelleme: 25 Ocak 2021 - 16:42

Polis Eşleri Derneği Konya Şube Başkanı Gökşen Aydın ile dernek yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları tablet hediye ederek çocukları sevindirdi.

Polis Eşleri Derneği Konya Şubesi tarafından uzaktan eğitim sürecinde olan çocukların ihtiyacını karşılamak amacıyla tablet hediye edildi.

Konya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın'ın eşi, Polis Eşleri Derneği Konya Şube Başkanı olan Gökşen Aydın ile dernek yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları ihtiyacı olan çocuklara tablet hediye etti.

Polis Eşleri Derneği Konya Şube Başkanı Gökşen Aydın, "Teşkilat mensuplarımızla birlikte; geleceğimizin teminatı çocuklarımıza tablet hediye edilmiştir. Kıymetli evlatlarımıza online eğitim sürecinde yeni tabletleri ile başarılar dileriz. Biz büyük bir aileyiz" dedi.

Hediye tabletlerin takdim töreni Kovid-19 tedbirlerine uygun olarak gerçekleştirildi.

 

TR HABER AJANSI-ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kutlu Yol Partisi Kuruldu
Kutlu Yol Partisi Kuruldu
Teknoloji Startupları Dünyayı Değiştiriyor
Teknoloji Startupları Dünyayı Değiştiriyor