Kütahya Polis Emeklileri Derneği (POLEM) Başkanı Mustafa Nazlıpınar, Dernek üyelerinin eşleri ve çocukları ile Fahri uyelerinin eşleriyle birlikte toplam 120 kişiyi Kütahya Belediyesi araçlarıyla Ilıca Kaplıcalarına götürerek, kaplıca keyfi yaşamalarını sağladı.
Başkan Nazlıpınar, yaptığı paylaşımda, "Kaplıca Etkinliğimize katkı sunan Kütahya Belediye Başkanımız Sn.Prof.Dr.Alim IŞIK'a ve etkinliğimize katılım gösteren dernek üyelerimize ve eşlerine çok teşekkür ediyorum.."
POLİS EŞLERİYLE HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİ..
Kütahya Belediye Başkanı Prof.Dr.Alim IŞIK, kaplıca etkinliğine katılan dernek üyelerinin eşleri ile bir süre sohbet etti ve onlarla günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.
BAŞKAN ALİM IŞIK'A TEŞEKKÜR ETTİLER..
Kütahya Belediye Başkanı Prof.Dr. Alim Işık da kaplıcaya gelerek dernek üyesi polisler ve eşleriyle birlikte bir süre sohbet etti. Emekli polisler ile eşleri de belediye araçlarını tahsis eden, hamam parası almayan, gün boyunca Belediye Tesislerini gezdiren, Çay - simit , ayran ve " Etli Pide " ikramında bulunarak kendilerine kaplıca keyfi yaşatan Belediye Başkanı Alim Işık'a ve dernek Başkanı Mustafa Nazlıpınar'a teşekkür ettiler.
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2024/02/65c201ee14b50.jpg)
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2024/02/65c2026e9f663.jpg)
Çay - simit , ayran ve " Etli Pide " de ikram edildi.Yine Belediyemiz tarafından 2023 Yılı Nisan ayinda da Dumlupınar ilçemizdeki Kurtuluş Savaşınin yaşandığı yerler ve Şehit Anıtlarımız yine belediyemiz tarafından gezdirilmişti.Derneğimiz tarafından bu tür faaliyetlerimiz uygun bulduğumuz ve ilgi gördüğümüz her an da yapılacaktır.Kaplıca Etkinliğimize katkı sunan Kütahya Belediye Başkanımız Sn.Prof.Dr.Alim IŞIK'a ve katılım gösteren dernek üyelerimize ve eşlerine çok teşekkür ediyorum.."
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2024/02/65c20381373d6.jpg)