|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Polis Kökenli Gazeteci’den Küçükkaya’ya KUTLAMA Mesajı
  • Reklam

Polis Kökenli Gazeteci'den Küçükkaya'ya KUTLAMA Mesajı

Polis kökenli Gazeteci-Yazar Halis Kahraman, Gezici Araştırma'nın geleneksel anketi sonuçlarına göre, en güvenilen 2'nci Gazeteci seçilen Fox TV sunucusu İsmail Küçükkaya'ya kutlama mesajı iletti.

01 Ocak 2021 - 17:18 - Güncelleme: 01 Ocak 2021 - 17:52

Polis kökenli Gazeteci-Yazar Halis Kahraman, Gezici Araştırma'nın geleneksel anketi sonuçlarına göre, en  güvenilen 2'nci Gazeteci seçilen Fox TV " Çalar Saat " programının sunucusu İsmail Küçükkaya'ya kutlama mesajı iletti.

Polis Medya Gazetesi Haber Merkezi Müdürü ve Türkiye Trafik Dergisi Haber Müdürü olarak halen görev yürüten polis emeklisi olan Gazeteci-Yazar Halis Kahraman'ın İsmail Küçükkaya'ya ilettiği whatSapp mesajı'nda şu ifadeler yer aldı : 

Gezici Araştırma'nın geleneksel anketi sonuçlandı... Medya isimleri sıralamasında Uğur Dündar yine başı çekti. İkinci ise Fox TV  " Çalar Saat " programı sunucusu  gazeteci İsmail Küçükkaya en güvenilir 2'inci gazeteci seçildi.

Gezici Araştırma Merkezi Başkanı Murat Gezici, “Türkiye'nin en güvenilen isimleri” araştırmasının sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı.

Gezici Araştırma Merkezi, Türkiye genelinde halkın en çok güven duyduğu isimleri belirledi. Uğur Dündar, en güvenilir isimler listesinde yine zirvede yer alırken Fox TV Sunucusu  gazeteci İsmail Küçükkaya en güvenilir 2'inci gazeteci seçildi.

Buna göre araştırma 14 Kasım ile 20 Aralık 2020 tarihleri arasında 14 il, 28 ilçe, 72 mahalle ve köyde, 18 yaş ve üstü seçmen nüfusunu temsil eden 2 bin 164 kişinin katılımıyla yüz yüze görüşülerek gerçekleştirildi. Açık uçlu soru kalıbı yöntemiyle yapılan araştırmada siyasi figürler ve medya önünde yer alan iki farklı grup ayrı ayrı ölçümlendi.

TÜRK HALKI GAZETECİ VE TELEVİZYONCU BU İSİMLERE GÜVENİYOR..

SİYASİLER ARASINDA EN ÇOK GÜVEN DUYULAN İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN  SOYLU

Araştırma sonuçlarına göre Türkiye'nin en güvenilir medya isimleri sıralamasında zirveyi Uğur Dündar aldı. SÖZCÜ yazarlarından Yılmaz Özdil 4'üncü, İsmail Saymaz da 10'uncu sırada yer aldı. Diğer isimler ise şöyle: İsmail Küçükkaya, Fatih Portakal, Ece Üner, Ahmet Hakan, Fatih Altaylı, Nazlı Çelik ve Hande Fırat.

Siyasi parti genel başkanları dışında halkın en çok güven duyduğu isimlerin başında ise Süleyman Soylu yer aldı.

Halkın 646 isim söylediği, ilk 15'inin paylaşıldığı listede Soylu'yu sırasıyla şu isimler takip etti: Ekrem İmamoğlu, Hulisi Akar, Fahrettin Koca, Ömer Çelik, Fuat Oktay, Mansur Yavaş, Muharrem İnce, Murat Kurum, Özgür Özel, Canan Kaftancıoğlu, Mustafa Şentop, Ümit Özdağ, Semih Yalçın ve Faik Öztrak.

 

TR HABER AJANSI -** ÖZEL HABER-**AHMET KAPLAN

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yunus Ekşi: 'Merkez Bankası Tahterevalli Uygulamasının Dışına Çıkmalıdır'
Yunus Ekşi: 'Merkez Bankası Tahterevalli Uygulamasının Dışına...
'Faiz İndirimi' Kararının Ardından Dolar ve Avro Fırladı
'Faiz İndirimi' Kararının Ardından Dolar ve Avro Fırladı