|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Polis Kökenli Gazeteci’den Küçükkaya’ya TEBRİK Mesajı
  • Reklam

Polis Kökenli Gazeteci'den Küçükkaya'ya TEBRİK Mesajı

Polis kökenli Gazeteci-Yazar Halis Kahraman,  Demirkent Eğitim ve Araştırma Vakfı'ndan "Görsel Medya Güncel Programlar" alanında ödül alan  Fox TV sunucusu İsmail Küçükkaya'ya kutlama mesajı iletti.

12 Şubat 2021 - 17:13 - Güncelleme: 12 Şubat 2021 - 18:06

Polis kökenli Gazeteci-Yazar Halis Kahraman,  Demirkent Eğitim ve Araştırma Vakfı'ndan "Görsel Medya Güncel Programlar" alanında ödül alan  Fox TV sunucusu İsmail Küçükkaya'ya kutlama mesajı iletti.

Polis Medya Gazetesi Haber Merkezi Müdürü ve Türkiye Trafik Dergisi Haber Müdürü olarak halen görev yürüten polis emeklisi olan Gazeteci-Yazar Halis Kahraman'ın İsmail Küçükkaya'ya ilettiği whatSapp mesajı'nda şu ifadeler yer aldı :

FOX TV 3 ÖDÜL BİRDEN ALDI 

Demirkent Eğitim ve Araştırma Vakfı tarafından düzenlenen Demirkent Ödülleri, sahiplerini buldu. FOX TV, aldığı üç ödül ile geceye damga vurdu.

"Görsel Medya Güncel Programlar" alanında ödülü, FOX TV'den "İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat" programı ile İsmail Küçükkaya aldı.

"Ana Haber Programı" alanında "Fatih Portakal ile FOX Ana Haber" programı ile Fatih Portakal ödül aldı. 

"Sosyal Farkındalık Oluşturulmasına Katkı" başlığı altındaki "Görsel Medya" kategorisinde "Hayran Olunacak Kadınlar" projesi ödül alan başka bir FOX TV programı oldu. 

Demirkent Ödülleri sahiplerini buldu

Ödüller, Demirkent Eğitim ve Araştırma Vakfı tarafından düzenlenen törende, "İletişim", "Tarih" ve "Sosyal Farkındalık Oluşturulmasına Katkı" başlıkları altında verildi.

İş Sanat'taki törende ödüller, "İletişim", "Tarih" ve "Sosyal Farkındalık Oluşturulmasına Katkı" başlıkları altında verildi.

"İletişim" kategorisi "Görsel Medya Güncel Programlar" alanında ödülü, FOX TV'den "İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat" programı ile İsmail Küçükkaya kazandı.

"Belgesel Programı" kategorisinde eşit oy ile kazananlar CNN Türk'teki "Yeşil Doğa" ile Güven İslamoğlu ve NTV'deki "Ruhun Doysun" ile Mehmet Gürs oldu.

"Dizi" alanında, Kanal D'de yayınlanan "BKM Çok Güzel Hareketler Bunlar 2" ekibi, ödüle layık görülürken, "Ana Haber Programı" alanında "Fatih Portakal ile FOX Ana Haber" programı ile Fatih Portakal ödüle layık görüldü.

"Yarışma Programı" kategorisinde kazanan, Teve 2'de yayınlanan Ali İhsan Varol ile "Kelime Oyunu" programı oldu.

"İşitsel Medya" alanında kazanan "Açık Radyo" olurken, "Yazılı Medya" alanında "Tuhaf Dergisi" adına derginin editörü Muhsin Topyıldız'a ödül verildi.

"Dijital Medya" alanında kazanan, YouTube kanalı ile Cüneyt Özdemir oldu. Özdemir'in ödülünü 5N1K'dan Alexandra Arzat, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin'den teslim aldı.

"Tarih" ödülünü kazanan "Türk-Arap İlişkileri" kitabı ile Gülsüm Polat oldu.

"Sosyal Farkındalık Oluşturulmasına Katkı" başlığı altındaki "Görsel Medya" kategorisinde kazanan FOX TV "Hayran Olunacak Kadınlar" projesi, "Yazılı Medya" kategorisinde kazanan ise "Onların Öyküsü" kitabı ile Ömür Sabuncuoğlu oldu.

 

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-**AHMET KAPLAN

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uzman Posta ve Uyumsoft İş Birliği Anlaşması İmzaladı
Uzman Posta ve Uyumsoft İş Birliği Anlaşması İmzaladı
Üreten İnsanlarımızın Kapısını Dünyaya Açıyoruz
Üreten İnsanlarımızın Kapısını Dünyaya Açıyoruz