|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
"Polislere 3600 Ek Gösterge İçin #NeZamanKararVerilir..?...
  • Reklam

"Polislere 3600 Ek Gösterge İçin #NeZamanKararVerilir..? "

Emekli Polis Halis Kahraman, bu sabah FOX TV 'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu " Çalar Saat " isimli programa ilettiği mesaj da " Polislere 3600 Ek Gösterge için #NeZamanKararVerilir " ifadelerini kullandı.

27 Ocak 2021 - 15:59 - Güncelleme: 27 Ocak 2021 - 17:04

Emekli Polis Halis Kahraman, bu sabah FOX TV 'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu " Çalar Saat " isimli programa ilettiği mesaj da "  Polislere 3600 Ek Gösterge için #NeZamanKararVerilir "  ifadelerini kullandı.

"Çalar Saat" isimli programın sunucusu İsmail Küçükkaya, bu sabah ( 27 Ocak) Hashtag'in yani seçilen konu başlığı'nın "#NeZamanKararVerilir "  olduğunu belirterek, izleyicilerden mesaj göndermelerini istedi.

Merkezi İstanbul'da bulunan ve Genel Başkan görevini emekli Emniyet Müdürü Mustafa Acar'ın yürüttüğü,Türkiye genelinde 43 şubesi ile halen faaliyet gösteren kamu yararına çalışan (KYÇ) Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği (POLEMDER) İstanbul Halkalı Şubesinin asil üyesi Halis Kahraman, bu sabah için belirlenen  " #NeZamanKararVerilir " Hashtag'i için  programda  okunması talebiyle sunucu Küçükkaya'ya " Polislere her seçim öncesi 3600 ek gösterge sözü verildi.Yıllar geçti, söz tutulmadı.Mağduriyetin giderilmesi için #NeZamanKararVerilir.."  mesajını iletti..

EK GÖSTERGE MAĞDURLARI, HÜKÜMETTEN  3600 EK GÖSTERGE MÜJDESİ BEKLİYOR..

2018 Cumhurbaşkanlığı seçimi ile Genel Milletvekili seçimi öncesi  Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, seçilmesi halinde polis, öğretmen, hemşire ve din görevlilerine 3600 ek gösterge sözü vermişti.

3600 VERİLİRSE, EMEKLİ POLİSLERİN MAAŞLARI ARTACAK 

Emekli polislerin ek göstergesi 3600'e yükseltilirse, hizmet yıllarına ve 2021 Ocak ayı maaş katsayısına göre, maaşlarında 550 lira ile 1055 lira aralığında artış olacak..

İşte Emekli Polis Halis Kahraman'ın Fox TV  "Çalar Saat " isimli programa bu gün ilettiği tweet mesajı :

 

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-** AHMET KAPLAN 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yunus Ekşi: 'Merkez Bankası Tahterevalli Uygulamasının Dışına Çıkmalıdır'
Yunus Ekşi: 'Merkez Bankası Tahterevalli Uygulamasının Dışına...
'Faiz İndirimi' Kararının Ardından Dolar ve Avro Fırladı
'Faiz İndirimi' Kararının Ardından Dolar ve Avro Fırladı