|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Polislere Bayram Kutlama Mesajı
  • Reklam

Polislere Bayram Kutlama Mesajı

Emniyet Genel Müdürü (EGM) Mehmet Aktaş, Ramazan bayramı dolayısıyla, bayram kutlama mesajı yayımladı.

24 Mayıs 2020 - 13:32 - Güncelleme: 24 Mayıs 2020 - 13:41

Emniyet Genel Müdürü (EGM) Mehmet Aktaş, Ramazan bayramı dolayısıyla, bayram kutlama mesajı yayımladı.

Genel Müdür ve Vali Mehmet Aktaş,Bayram Kutlama mesajı'nda şu ifadeleri kullandı : 

" Emniyet Teşkilatı olarak milletimizin Ramazan Bayramını huzur, güven ve sevinç içerisinde geçirmesi için özveri ve sorumlulukla gereken tüm tedbirleri alarak bayram coşkusunu milletimizle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid19 salgını nedeniyle bu bayramı sevdiklerimizden ayrı geçirmenin burukluğunu yaşıyor aynı zamanda gelecek güzel bayramların düşüyle buluşacağımız günlerin heyecanını da yüreğimizde taşıyoruz.

Azami titizlik ve hassasiyetle yürütülen ve milletimizin de büyük bir fedakarlıkla desteklediği bu dönemi hep birlikte aşmanın ve bu tehlikeyi hep birlikte bertaraf etmenin gayreti içerisindeyiz.

Zorlu ve bir o kadar da başarıyla yürütülen bu süreçte elbette milletçe büyük bir sınav verip “kontrollü sosyal hayata” adım atmanın ilk aşamalarını hayata geçirirken, devletimizin tüm kurumlarının, bu salgında en ön cephede savaşan sağlık çalışanlarımızın büyük emek ve gayretlerini asla unutmadan, verilen mücadelenin kutsiyetinin farkındalığıyla hareket etmenin gerekliliğini de bir kez daha hatırlatıyoruz.

Tedbir, özen ve dikkat sonucu bayramları bayram tadında yaşayacağımız günlerin çok yakın olduğunun altını çizerken, yardımlaşma, dayanışma, birlik ve beraberlik ruhunu yaşatarak, sevdiklerimizin sağlığını gözeterek, koruyucu davranarak verdiğimiz değerin büyüklüğünü ifade ediyor, yanlarında olduğumuzu hissettiriyoruz.

Bu süreçte bizler de Emniyet Teşkilatı olarak büyük bir gayret, azim ve fedakarlıkla mücadeleye destek vererek, salgın sürecinin el birliği ile atlatılması, vatandaşlarımızın talep ve ihtiyaçlarının karşılanması, tedbirlere riayet edilmesi ve kamu düzeninin korunması hususunda yüksek sorumluluk bilinciyle yoğun çaba sarf etmeye devam ediyoruz.

Milletimizin duası, desteği ve gücüyle tüm zorlukların üstesinden geleceğimize yürekten inanıyor; hep birlikte huzur, güven, neşe, sağlık içerisinde 7’den 70’e kucaklaşacağımız nice bayramlarda buluşmak umuduyla fedakarca çalışan Emniyet Teşkilatımızın her bir ferdinin, yanlarında olan değerli ailelerinin ve aziz milletimizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum."

 

ÖZEL HABER -** HALİS KAHRAMAN-**TR HABER AJANSI 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye'de Can kaybı 5260'a, Vaka Sayısı 207 bin 897'ye Yükseldi
Türkiye'de Can kaybı 5260'a, Vaka Sayısı 207 bin 897'ye Yükseldi
Polis Emeklilerinin ZAM İsyanı
Polis Emeklilerinin ZAM İsyanı