|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Polislere Dijital Dergi müjdesi

Polislere Dijital Dergi müjdesi

Çağın Polisi Dijital Dergi Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Vehbi Dalda, "TEMÜD-DER adına çıkartılma kararı alınan Çağın Polisi Dijital Dergi'nin ilk sayısı hazırlandı, ." müjdesini meslektaşlarına duyurdu.

22 Mart 2020 - 14:25 - Güncelleme: 22 Mart 2020 - 14:49

Çağın Polisi Dijital Dergi Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Vehbi Dalda, " Türkiye Emekli Emniyet Müdürleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (TEMÜD-DER) adına çıkartılma kararı alınan Çağın Polisi Dijital Dergi'nin ilk sayısı hazırlandı." müjdesini meslektaşlarına duyurdu.

Emekli Emniyet Müdürü Yusuf Vehbi Dalda'nın sosyal medyada yer alan " POLİS KOLEJİ 1938 " isimli polis sayfasından yaptığı paylaşım da şu ifadeler yer aldı : 

"Değerli Abi,Devre,Karde,,Kardeş, Merhabalar..

TEMÜD-DER adına çıkartılma kararı alınan Çağın Polisi Dijital Dergi'nin ilk sayısı hazırlandı,basım çalışmaları yapılıyor..Ancak virüs salgını bunu biraz geciktirecek gibi görünüyor. Ancak hayat devam ediyor,inşallah çok uzun sürmeden bu zor günler atlatılacaktır.

Bu dilek ve düşünceyle dergini bir sonraki sayısı için ön hazırlıklara başladım.Önümüzdeki sayıdan itibaren bir "Kitap,şiir ve anı" köşeleri yapılması planlanıyor.

Bu bağlamda sizlerden mesleki anılardan en fazla 2 sayfa olarak hazırlayıp " dalda@dedektif.org " mailine göndermenizi rica ederim. Ayrıca şiar arkadaşlardan da birer şiir göndermelerini yine rica ederim.Anılar için belki bir imkan bulunursa kitap olarak bastırılması da düşünülebilir.

Meslektaşların yazdıkları kitaplar,ilk sayıda olduğu gibi duyuru olarak tanıtılmakla,imkanlar ölçüsünde özel olarak tanıtılmaya da çalışılacaktır. Bu meyanda,dergide yer verilmesi istenen hususl hakkında da aynı mail adresine önerilerde bulunulabilir.

İlgi ve destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Bilgilerinize, sevgi, selam ve saygılarımla .."

 

ÖZEL HABER- **Halis KAHRAMAN / Türkiye Haber Ajansı

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gebelikte Koronavirüs Riskine Dikkat
Gebelikte Koronavirüs Riskine Dikkat
Fransa; 17 Milyon Kişi Ölüm Riski Altında
Fransa; 17 Milyon Kişi Ölüm Riski Altında