Kamu yararına çalışan (K.Y.Ç) Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği (POLEM) Kocaeli Gebze Şube Başkanı Sadık Aslan Uğuz, Gebze Merkez Prime Hastanesi ile yapılan sözleşme uyarınca dernek üyeleri ile birinci derece yakınnlarının poliklinik ve klinik işlemlerinden yüzde 20 indirimden yararlanacağını duyurdu.![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2024/02/65c4b1ab2066b.jpg)
Genel Merkezi İstanbul'da bulunan ve Türkiye genelinde 45 şubesi ile halen faaliyet gösteren Genel Başkan görevini Doğam Şimşek'in yürüttüğü POLEM Derneği'nin Kocaeli Gebze Şube Başkanı Başkan Sadık Aslan Uğuz, hastanede indirimli sağlık hizmetiyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, Gebze'de Yenikent Mahallesi, Merkez Prime kavşağı 2424 sokak No : 25/2 numaralı adreste faaliyet gösteren Merkez Prime Hastanesi ile dernek üyeleryle birinci derece yakanınlarına yönelik sağlık sözleşmesi yaptıklarını belirterek, " Hastane ile 06.02.2024 tarihli yaptığımız sözleşme uyarınca poliklinik ve klinik işlemlerinde yüzde 20 indirimden üyelerimiz dernek kimliklerini göstermek suretiyle yararlanacaklar." ifadelerini kullandı.
**HALİS KAHRAMAN
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2024/02/65c4b1ab2066b.jpg)
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2024/02/65c4b1d8033c8.jpg)
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2024/02/65c4b2fecf35d.jpg)