|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Polislere Koronavirüs tedbirleri için DENETİM uyarısı
  • Reklam

Polislere Koronavirüs tedbirleri için DENETİM uyarısı

Emniyet Genel Müdürü (EGM) Mehmet Aktaş, polis ekiplerine uyarı da bulunarak, " Koronavirüs için umuma açık yerlerde gerekli denetimleri yapalım ve hassasiyetimizi gösterelim. " dedi

19 Mart 2020 - 11:45 - Güncelleme: 19 Mart 2020 - 12:07

Emniyet Genel Müdürü (EGM) Mehmet Aktaş,  kendi başkanlığında dün düzenlenen Koordinasyon Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, polis ekiplerine uyarı da bulunarak, " Koronavirüs için umuma açık yerlerde  gerekli denetimleri yapalım ve hassasiyetimizi gösterelim. " dedi 

Genel Müdür Mehmet Aktaş başkanlığında düzenlenen Koordinasyon Toplantısı, Genel Müdür Yardımcıları ve Daire Başkanlarının katılımıyla, İl Emniyet Müdürlerinin ise video konferans yöntemiyle dâhil olması ile dün gerçekleştirildi.

Genel Müdür Aktaş “Değerli mesai arkadaşlarım salonda bulunan çok değerli arkadaşlarım, Genel Müdür Yardımcılarım, Daire Başkanlarım, İllerimizde bulunan İl Emniyet Müdürlerimiz hepinizi saygı ve sevgiyle selamlayarak toplantıyı başlatıyorum.”dedi.

İlk olarak terör konusunda PKK, FETÖ ve Sol örgütler ile ilgili genel tedbirlerin alınmasına ve duyarlılığın arttırılmasının önemine vurgu yapan Aktaş, “Terör örgütleriyle ilgili genel tedbirlerimizi alalım almaya devam edelim” dedi.

Toplantının devamında koronavirüs konusuna değinen  Aktaş “Koronavirüs tedbirleri konusunda alınan kararlar, yayınlanan genelgeler var. Virüse karşı personellerimiz dikkatli olsunlar. Gerekli tedbirleri alalım. Havaalanından alınan yolcuların nakillerinde tedbirli olalım.” şeklinde vurgu yaptı.

KORONAVİRÜS İÇİN  UMUMA AÇIK YERLERDE GEREKLİ DENETİMLERİ YAPALIM..

Alınan tedbir kararlarının uygulanması ve denetlenmesi konusunda umuma açık yerlerin kapatıldığına değinen Aktaş, “Bu konuda gerekli denetimleri yapalım. Koronavirüs konusunda gerekli hassasiyetimizi gösterelim. Alınan kararlara uymayan işletmelerin tespitini yapalım. Koronavirüs tedbirleri konusunda görevlerimizde gerekli hassasiyetlerimizi gösterelim.” ifadelerini kullandı.

ÇANAKKALE ZAFERİ KUTLU OLSUN..

Sözlerine son vermeden önce  Aktaş, “Bugün 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 105. yıldönümünü kutluyoruz. Bu topraklarda şehit ve gazi olan  tüm aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Ayrıca görevleri esnasında şehit ve gazi olan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabır ve başsağlığı gazilerimize de acil şifalar diliyorum.” dedi.

Genel Müdür Mehmet Aktaş, toplantının sonunda ülkemizde her alanda özveriyle görev yapan personele İl Emniyet Müdürleri şahsında teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.

 

ÖZEL HABER- Halis KAHRAMAN / Türkiye Haber Ajansı

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronanın İnsanı Nasıl Hasta Ettiği Bulundu
Koronanın İnsanı Nasıl Hasta Ettiği Bulundu
AKINCI’dan Merak Uyandıran Teaser
AKINCI’dan Merak Uyandıran Teaser