|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Polislerin 3600 EK Göstergesi İçin DİLEKÇE BOMBARDIMANI
  • Reklam

Polislerin 3600 EK Göstergesi İçin DİLEKÇE BOMBARDIMANI

Emektar polisler, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletilmesi talebiyle, tüm Polis Emeklisine bir defaya mahsus olmak üzere 3600 ek göstergenin verilmesini isteyen birer dilekçe gönderiyorlar.

15 Haziran 2020 - 14:40 - Güncelleme: 16 Haziran 2020 - 00:40

Emektar polisler, CİMER aracılığıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletilmesi talebiyle, Acilen tıpkı emekli Astsubaylarda olduğu üzere tahsil farkı gözetilmeksizin yani yüksek okul şartı olmadan tüm Polis Emeklisine bir defaya mahsus olmak üzere 3600 ek göstergenin verilmesini talep eden kendi aralarında hazırladıkları birer dilekçe gönderiyorlar.

 CİMER aracılığıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletilen ve tüm polislere 3600 ek gösterge verilmesi istenilen dilekçe de şu ifadeler yer aldı : 

" Sayın Cumhurbaşkanım, bir polis emeklisi olarak maddi yönden geçim sıkıntısı çekmekteyim.

Seçim öncesi polis ve emeklilerine vermiş olduğunuz tahsil farkı gözetmeden 3600 ek gösterge sözünüzü bir umutla beklemekteyiz.

Vermiş olduğunuz sözün üzerinden ( 2 ) iki tam yıl geçmiştir. 150.000 polis emeklisi dolayısıyla ailesi ile birlikte en az 600.000 polis emeklisi bu konuda çok rahatsızdır.

İstismar edildiğine ve kandırıldığına inanmaktadır. Bu önyargının kırılması ve polis emeklisinin geçimine katkı sağlaması, mağduriyetinin giderilmesi için bir an önce sözünüzün yerine getirilmesi umutla beklentimizdir.

Acilen tıpkı emekli Astsubaylarda olduğu üzere tahsil farkı gözetilmeksizin yani yüksek okul şartı olmadan tüm Polis Emeklisine bir defaya mahsus olmak üzere 3600 ek göstergenin verilmesini öngören yasa teklifinin AK Parti milletvekilleri tarafından hazırlanarak TBMM Başkanlığına gönderilmesini talep ediyorum.

Polis emeklisinin geçimine katkı sağlaması, mağduriyetinin giderilmesi için polislere vermiş olduğunuz 3600 ek gösterge sözünüzün bir an önce yerine getirilmesi umutla beklentimizdir.

 Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı sıfatlarınızla bu talebimin yasal düzenleme yapılarak gereğinin gerçekleştirilmesi için AK Parti milletvekillerine talimat vermeniz hususunu ;

 Arz ederim."

ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN-** TR HABER AJANSI 

Polislerin 3600 ek gösterge için DİLEKÇE BONBARDIMANI

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bağlarçeşme Mahallesi’ne Yeni Çocuk Parkı
Bağlarçeşme Mahallesi’ne Yeni Çocuk Parkı
Esenyurt Belediyesi’nden Çevre Dostu Örnek Çalışma
Esenyurt Belediyesi’nden Çevre Dostu Örnek Çalışma