|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
QNB, FIFA Dünya Kupası 2022™ Resmi Bankası Olarak İlan Edildi
  • Reklam

QNB, FIFA Dünya Kupası 2022™ Resmi Bankası Olarak İlan Edildi

QNB Group, FIFA Dünya Kupası 2022 ™ Resmi Orta Doğu ve Afrika Destekçisi ve Resmi Katar Bankası olarak açıklandı

03 Şubat 2021 - 22:55

QNB Group, FIFA Dünya Kupası 2022 ™ Resmi Orta Doğu ve Afrika Destekçisi ve Resmi Katar Bankası olarak açıklandı

Orta Doğu ve Afrika'daki en büyük finans kurumu olan QNB Group, FIFA Dünya Kupası Katar 2022™'nin resmi Orta Doğu ve Afrika destekçisi ve turnuvanın resmi Katar Bankası olarak açıklandı.

FIFA Dünya Kupası Katar 2022'in resmi Orta Doğu ve Afrika destekçisi olarak, QNB'ye bölge genelinde çeşitli varlık ve hakların yanı sıra ev sahibi şehirlerde markalaşma ve marka teşhiri hakkı verilecek.
Grup, geniş bir ATM ve konum ağına sahip ve FIFA Dünya Kupası Katar 2022’nin gerçekleşeceği sekiz stadyumun tümünde ATM'lerin tek sağlayıcısı olacak.

Açıklama hakkında konuşan FIFA Genel Sekreteri Fatma Samoura şunları söyledi:
“Önümüzdeki yıl Katar'da yapılacak FIFA Dünya Kupası için hazırlıklar devam ederken, QNB Group'u Bölgesel Destekçi olarak Ticari İştirakler ekibimize davet etmekten mutluluk duyuyoruz. QNB Group, FIFA Dünya Kupası sırasında taraftarlara çok yardımcı olacağından emin olduğum birçok konumu ve finansal imkânı olan saygın bir Katar kurumudur.”

QNB Group CEO'su Abdulla Mübarek Al Khalifa şunları söyledi:

“QNB'NİN FIFA Dünya Kupası 2022'nin resmi bir Orta Doğu ve Afrika destekçisi ve FIFA Dünya Kupası Katar 2022'nin resmi Katar Bankası olarak rolünü duyurmaktan gurur duyuyoruz. Orta Doğu ve Afrika'daki en değerli bankacılık markası olan QNB'NİN markası, turnuvayı nesiller boyu hatırlanacak bir başarı haline getirmede etkili olacak.”

Ayrıca anlaşma, QNB'nin FIFA Club World Cup Qatar 2020 ™ Resmi Katar Bankası olarak katıldığı yaklaşan FIFA Club World Cup ™ 'ı da kapsıyor. Turnuva, küresel kulüp futbolunun en prestijli ödülü için rekabet etmek üzere dünyanın dört bir yanından en iyi altı takımı bir araya getirecek ve 4 - 11 Şubat 2021 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek maçlarla Doha'da yapılacak.

QNB Group'un yan kuruluşlar ve iştirak şirketleri aracılığıyla varlığı, üç kıtada 31 ülkeye uzanarak kapsamlı bir gelişmiş ürün ve hizmet yelpazesi sunar. Grubun 28.000'den fazla çalışanı var, 20 milyon müşteriye hizmet veriyor ve 4.300'den fazla makineden oluşan ATM ağıyla 1.000'in üzerinde lokasyonda faaliyet gösteriyor. En son Brand Finance Global 500 raporuna göre en iyi 500 bankacılık markasından biri ve en iyi 500 küresel markadan biri olarak yer almaktadır.

QNB GROUP ANNOUNCED AS OFFICIAL MIDDLE EAST AND AFRICA SUPPORTER AND OFFICIAL QATARI BANK OF FIFA WORLD CUP 2022™

QNB Group, the largest financial institution in the Middle East and Africa, was today unveiled as an Official Middle East and Africa Supporter of the FIFA World Cup Qatar 2022™ as well as the Official Qatari Bank of the tournament.

As an Official Middle East and Africa Supporter of the FIFA World Cup Qatar 2022, QNB will be granted various assets and rights across the region, as well as branding exposure in the Host Cities.
The group has an extensive network of ATMs and locations and will be the sole provider of on-site ATMs at all eight FIFA World Cup Qatar 2022 stadiums.

Speaking about the announcement, FIFA Secretary General Fatma Samoura said:

"As preparations continue for next year’s FIFA World Cup in Qatar, we are delighted to welcome QNB Group to our team of Commercial Affiliates as a Regional Supporter. QNB Group is a well-respected Qatari institution with many locations and financial facilities that I am certain will be of great assistance to fans during the FIFA World Cup."

QNB Group’s CEO, Abdulla Mubarak Al Khalifa, said:

“We are extremely proud to announce QNB’s role as an Official Middle East and Africa Supporter of the FIFA World Cup 2022 and as the Official Qatari Bank of the FIFA World Cup Qatar 2022. QNB’s brand, the most valuable banking brand in the Middle East and Africa, will prove influential in making the tournament a success that will be remembered for generations.”

Additionally, the agreement covers the upcoming FIFA Club World Cup™, where QNB is participating as the Official Qatari Bank of the FIFA Club World Cup Qatar 2020™. The tournament  will bring together six top teams from around the world to compete for the most prestigious honour in global club football and is set to be held in Doha, with matches taking place from 4 to 11 February 2021.

QNB Group’s presence through subsidiaries and associate companies extends to 31 countries across three continents, providing a comprehensive range of advanced products and services. The group employs more than 28,000 people, serving 20 million customers and operating in over 1,000 locations, with an ATM network of over 4,300 machines. It is ranked as one of the top 500 banking brands and the top 500 global brands according to the latest Brand Finance Global 500 report.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Emekli Polis Müdürleri kahvaltıda Buluştu
Emekli Polis Müdürleri kahvaltıda Buluştu
Kamu Bankalarından KONUT Kredi Faiz İndirimi
Kamu Bankalarından KONUT Kredi Faiz İndirimi