|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Regnum Carya 10.Enerji Zirvesi’nde Sektörün Önemli İsimlerini...
  • Reklam

Regnum Carya 10.Enerji Zirvesi’nde Sektörün Önemli İsimlerini Ağırladı

Enerji sektörünün yerli ve yabancı 1500 temsilcisinin tercihi üçüncü yılda da değişmedi

04 Ekim 2019 - 18:58

Turizm sektörünün önde gelen tesislerinden Regnum Carya Golf & Spa Resort, bir kez daha Türkiye’nin önemli organizasyonlarından birine ev sahipliği yaptı.

Enerji sektörünü temsil eden ulusal ve uluslararası 1500 katılımcının yer alacağı 10.Enerji Zirvesi bu yıl üçüncü kez Antalya Regnum Carya’da gerçekleşiyor.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayelerinde ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) desteğiyle düzenlenen 10.Türkiye Enerji Zirvesi, 6-8 Ekim tarihleri arasında Antalya’da düzenlendi. Zirvenin ev sahipliğini ise turizm sektörünün önde gelen tesislerinden Regnum Carya Golf & Spa Resort üstlendi. Regnum Carya, zirveye katılan elektrikli araç kullanan davetlileri için otoparkına şarj istasyonu kurarak farkını bu yıl da ortaya koydu.

1500’ün üzerinde üst düzey katılımcı

Son yıllarda dünya çapında organizasyonların gerçekleştirildiği Regnum Carya, bu kez enerji sektörünün ulusal ve uluslararası 1500’ün üzerinde temsilcisini ağırladı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in katılımıyla gerçekleştirilen zirve, bu yıl “Geleceği İnşa Etmek” temasıyla organize edildi.

Özel sektörün ve kamunun buluştuğu en büyük organizasyon olan zirvede, Türkiye ve global enerji piyasalarındaki son gelişmeler, gelecek trendler yerli ve yabancı sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şehit Annesinin Dileğini Polis Evlatları Yerine Getirdi
Şehit Annesinin Dileğini Polis Evlatları Yerine Getirdi
Trafik Ekiplerinden Sürücülere Bayram Çikolatası
Trafik Ekiplerinden Sürücülere Bayram Çikolatası