|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Regnum Carya Pro-Am, 5.kez Golf Severleri Ağırladı

Regnum Carya Pro-Am, 5.kez Golf Severleri Ağırladı

Regnum Carya Pro-Am, 12 ülkeden 64 takımın katılımıyla 5.kez golf severleri ağırladı.

11 Mart 2019 - 20:10

Golf severlerin her yıl heyecanla beklediği ve Avrupa’nın en büyük Pro-Am turnuvası ünvanına sahip olan Regnum Carya Pro-Am, 7-9 Mart tarihlerinde Regnum Carya ev sahipliğinde gerçekleşti.

Bu yıl 5.si gerçekleşen Regnum Carya Pro-Am golf turnuvasına 12 ülkeden 64 takım katıldı.

Golf sporunun Türkiye’deki ev sahibi Regnum Carya, Avrupa’nın büyük golf turnuvaları arasında gösterilen ve yüksek katılımla gerçekleşen Regnum Carya Pro-Am turnuvasını 5. kez düzenledi.

7-9 Mart tarihlerinde üç gün boyunca profesyonel ve amatör golfçülerin yanı sıra golf severlerin yoğun ilgisiyle gerçekleşen turnuva sonunda birincilik ödülünü Ali Altuntaş kazandı.

Regnum Carya, turnuvaya katılan profesyonel takımlar, amatör golfçüler ve aileleriyle birlikte turnuva boyunca 320 kişiyi ağırladı.

Toplam ödül 100 bin euro

Golf severlerin yakından takip ettiği ve Avrupa’nın en yüksek katılımlı golf turnuvaları arasında yer alan Regnum Carya Pro-Am, bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu. Toplamda 100 bin Euro para ödülü dağıtılan turnuvada birincilik ödülü almaya hak kazanan Ali Altuntaş, 5000 Euro ödül kazandı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
7. Boğaziçi Film Festivali’nde Ortak Yapım Süreçleri Konuşuldu
7. Boğaziçi Film Festivali’nde Ortak Yapım Süreçleri...
AK Parti’den PTT Müdürü’ne Kutlama
AK Parti’den PTT Müdürü’ne Kutlama