|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Rizeliler Buluşmasının ‘Şenlik Kısmı’ İptal Edildi
  • Reklam

Rizeliler Buluşmasının ‘Şenlik Kısmı’ İptal Edildi

Organizasyon adına açıklama yapan CHP Rize Milletvekili Adayı Av. Remzi Kazmaz, Barış Pınarı Harekatı nedeniyle Rizeliler buluşmasının ‘şenlik kısmı’nın iptal edildiğini belirtti.

11 Ekim 2019 - 15:59

Organizasyon adına açıklama yapan CHP Rize Milletvekili Adayı Av. Remzi Kazmaz, Barış Pınarı Harekatı nedeniyle Rizeliler buluşmasının ‘şenlik kısmı’nın iptal edildiğini belirtti.

12 Ekim Cumartesi günü, saat 19.30’da Beşiktaş’taki Akatlar Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenecek “Rizeliler Buluşması / Yeni Bir Başlangıç İçin Şenliği” programında değişiklik yapılarak, ‘şenlik kısmı’ iptal edildi…

İstanbul - Beşiktaş’taki Akatlar Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde yapılacak olan Rizeliler Buluşması’na CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile çok sayıda siyasilerin, bürokratların ve  sanatçıların da katılacağı belirtildi.

CHP Rize İl Başkanlığı ve İstanbul Rize Masası’nın çok önceden planlayarak ortaklaşa düzenlediği “Rizeliler Buluşması / Yeni Bir Başlangıç İçin Şenliği” isimli programın “şenlik” kısmı, Barış Pınarı harekatı nedeniyle iptal edildi.

KILIÇDAROĞLU, İMAMOĞLU, KAFTANCIOĞLU KATILACAK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP Rize Milletvekili Adayı Av. Remzi Kazmaz’ın da katılacağı etkinlik ücretsiz ve herkese açık yapılacak.

Organizasyon adına açıklama yapan CHP Rize Milletvekili Adayı Av. Remzi Kazmaz, “Rizeliler Buluşması / Yeni Bir Başlangıç İçin Şenliği, isimli programın –şenlik- kısmının, Barış Pınarı harekatı nedeniyle iptal edilmesi kararını aldık. Bu vesileyle, harekat sırasında şehit olan askerlerimize ve Suriye tarafından gerçekleştirilen saldırı sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar vermesini diliyoruz.” Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye'de Can kaybı 4397'ye, Vaka Sayısı 158 bin 762'ye Yükseldi
Türkiye'de Can kaybı 4397'ye, Vaka Sayısı 158 bin 762'ye...
Trafik sigortalarında iki önemli değişiklik yapıldı
Trafik sigortalarında iki önemli değişiklik yapıldı