|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Şahin Kendirci’den, ’Aleyna Tilki’ ile aşk Açıklaması
  • Reklam

Şahin Kendirci'den, 'Aleyna Tilki' ile aşk Açıklaması

Müslüm filminde Müslüm Gürses'in çocukluğunu oynayan Şahin Kendirci, hakkında çıkan 'Aleyna Tilki' ile aşk yaşıyor iddialarına açıklık getirdi.

10 Ocak 2019 - 12:53 - Güncelleme: 11 Ocak 2019 - 03:28

Müslüm filminde Müslüm Gürses'in çocukluğunu oynayan Şahin Kendirci, hakkında çıkan 'Aleyna Tilki' ile aşk yaşıyor iddialarına açıklık getirdi.

İlk olarak daha çocuk yaşta katıldığı müzik yarışmaları ile adını duyuran Şahin Kendirci son olarak Müslüm adlı filmde oynamış ve başarılı oyunculuğuyla da göz doldurmuştu.

Aslen Urfalı olan Kendirci bir sosyal medya hesabı tarafından ortaya atılan ‘Aleyna Tilki ile aşk yaşıyor’ iddialarına 2. Sayfa programına katılarak canlı yayında cevap verdi.

Şahin Kendirci program sunucularının ‘aranızda aşk var mı?’ sorusuna şu yanıtı verdi:

Haberler çıkmış, sadece sustum çünkü şöyle söyleyeyim anne babamın yanında böyle şeyler konuşmaktan utanıyorum. Çünkü bizim ailemizde böyle bir şey olmaz siz de biliyorsunuz sizin elinizde büyüdüm. Hiç tanışmadık ama kendisini ve yaptığı işi seviyorum, kendisi meslektaşımdır. Kendisine de yürüdüğü yolda başarılar diliyorum. Aynı işi yapıyoruz, meslektaşım ve yaptığı işe saygı duyuyorum ve tanışmıyoruz da… Sosyal medyada dönen haberleri bana sormaya başladılar o kadar çok bana soran oldu ki ben de canlı yayına bağlanarak bu haberlere bir açıklık getirmek istedim. Anne babam yanımda olduğu için bunları söylerken onların yanında konuşurken utanıyorum, böyle bir şey yok Aleyna Tilki’ye ve yaptığı işe saygım var ancak böyle bir aşk söz konusu olamaz…”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye'de Can kaybı 4397'ye, Vaka Sayısı 158 bin 762'ye Yükseldi
Türkiye'de Can kaybı 4397'ye, Vaka Sayısı 158 bin 762'ye...
Bu bayram en az trafik kazası ve can kaybı yaşandı
Bu bayram en az trafik kazası ve can kaybı yaşandı