|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

‘Sanatçıdan Sanatçıya’ Etkinliği Sanatseverleri...
  • Reklam

‘Sanatçıdan Sanatçıya’ Etkinliği Sanatseverleri Buluşturuyor

Bazaart Projesi’ni desteklemek üzere 'Sanatçıdan Sanatçıya' adlı etkinlik 8 Ocak Salı günü Büyükdere35 Kültür Sanat Platformu’nda düzenleniyor.

04 Ocak 2019 - 18:37

Bazaart Projesi’ni desteklemek üzere 'Sanatçıdan Sanatçıya' adlı etkinlik 8 Ocak Salı günü Büyükdere35 Kültür Sanat Platformu’nda düzenleniyor.

2019 yılında 9’uncusu düzenlenecek Bazaart Projesi'ni desteklemek için, bu yıl ilk kez yapılacak olan 'Sanatçıdan Sanatçıya' başlıklı etkinlik Büyükdere35 Kültür Sanat Platformu’nda 8 – 12 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Birçok disiplinden sanatçının katılacağı etkinlikte, satışa sunulacak işlerden elde edilen gelirin bir kısmı sanat öğrencilerini destekleyen Yeniköy Rotary Kulübü’nün Bazaart Projesi için fon olarak kullanılacak.

"Her Eve Bir Sanat" misyonu ile yoluna devam eden Bazaart Projesi, 9. senesinde de sanat öğrencilerini, sanatseverler ve koleksiyonerler ile buluşturmaya ve eserlerini sergilemeye devam edecek.

Sanatın ve sanat koleksiyonu yapmanın bir lüks olmadığını hatırlatıp, herkese ulaşılabilirliğini göstermek amacıyla "Her Eve Bir Sanat" ana fikrinden yola çıkan Bazaart 2019’u desteklemek üzere ilk defa yapılacak etkinliğe 40 sanatçı katılıyor.

'Sanatçıdan Sanatçıya' adlı etkinlikte, Serra Akıncı, Beren Girit, Eda Soylu, Gökçen Ataman, Yiğit Yazıcı, Başak Horasan, Deniz Sağdıç, Şafak Gürboğa, Ezgi Karataş, Nilüfer Kozikoğlu, Sibel Erdem, Serap Gümüşoğlu, Banu Uğural, Esma Paçal Turam, İdil Üstüner, Fatmagül Kara, Saliha Yılmaz, İnci Ertuğ, Rengin Altınalmaz, Yasemin Keltek, Leman Akpınar, Ahmet Duru, Mehmet Kösemen, Barış Sarıbaş, Seydi Murat Koç, Doğu Özgün, Leyla Emadi, Sefa Çakır, Haydar Akdağ, Pemra Aksoy, Ece Beylikçi, Esra Şatıroğlu, Bengisu Bayrak, Merve Dündar, Saliha Yılmaz, Eda Demirdağ, Beyza Boynudelik, Deniz Doğruyol, Desen Halıçınarlı, Nuray Özler gibi sanatçılar yer alacak .

Yeniköy Rotary Kulübü Sanat Komitesi’nin yürüttüğü Bazaart Projesi’nin desteklediği 'Sanatçıdan Sanatçıya' adlı etkinlik, Nespresso, Koleksiyon ve Jotun sponsorluğunda gerçekleşecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara'da 3.6 Büyüklüğünde Deprem
Ankara'da 3.6 Büyüklüğünde Deprem
Metrobüste kadın polise CİNSEL TACİZ
Metrobüste kadın polise CİNSEL TACİZ