|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Sanatçıların Reklamcısına Yılın En iyi Dijital Reklam Ajansı...
  • Reklam

Sanatçıların Reklamcısına Yılın En iyi Dijital Reklam Ajansı Ödülü

Sanatçıların Reklamcısı Moon Workshop Yılın En iyi Dijital Reklam Ajansı Ödülünü Alarak Antalya’yı Gururlandırdı!

11 Şubat 2019 - 17:07 - Güncelleme: 12 Şubat 2019 - 09:24

Sanatçıların Reklamcısı Moon Workshop Yılın En iyi Dijital Reklam Ajansı Ödülünü Alarak Antalya’yı Gururlandırdı!

Her yıl sanatçıların ödül aldığı Antalya Şehrine, Yılın En İyi Dijital Reklam Ajansı Ödülü Moon Workshop ile geldi. Moon Workshop Ceo’su Murat Barçın, Ödülü Tuğba Özay’dan aldıktan sonra bu ödül Antalya’ya gururla gidiyor dedi.

Türkiye’de birçok sanatçı ve iş adamının ödüllendirildiği gecede sanatçılara da ödül yağdı. Dijital PR çalışmaları Antalya’da yürütülen sanatçılar da (Ersan Er, Berna Tan, Marul Kafa) ödül yağmuruna tutuldu.

Gecede, Altın Rehber Yılın Enleri Töreninde Türkiye’de genellikle sanatçılar ve yapımcılarla çalışan Moon Workshop, En İyi Dijital Reklam Ajansı Ödülünü Aldı.

Ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Barçın, bu ödülü Antalya’ya götürmemizde çalışan emeği geçen tüm ekip arkadaşlarım adına alıyorum bu ödül Antalya’ya gidiyor dedi.

Her yıl yüzlerce sanatçının ödül almak için geldiği şehre böyle güzel bir başarıyı götürmek salonda alkış aldı.

Moon Workshop dijital dünyayı yakından takip eden, sektörün tüm enstrümanlarını kullanarak özellikle gerilla marketing konusunda uzmanlaşmış, tam hizmet dijital pazarlama ajansıdır.

Müşterilerinin cirosal değişimlerine odaklandığı için kazan kazan terimini ve iyi olan kazansın motto’sunu benimseyen bir yönetim anlayışı vardır.

Moon Workshop Google Partner’dir ve özellikle YouTube PR’ı konusunda uzmanlaşmış ve sertifikaları mevcuttur. Moon Workshop Antalya’da olmasına rağmen müşteri portföyünün metropol şehirlerinde olması ve Anadolu’da büyüyen şirketler arasında yer alması sebebiyle’de yıllardır Google’un Devr-i Alem Ajansı Statüsünde hizmet vermekte ve Google tarafından özenle desteklenmektedir.

Moon Workshop Ceo’su Murat Barçın sözlerini bitirirken Dijital Pazarlama sektöründe yurt dışına açılacaklarını yazılım ve dijitalleşme ihracatına başlayacakların sinyalini verdi. Türkiye’de özellikle Anadolu’da çok yetenekli gençlerin olduğunu onları keşfedip beyin göçünü engelleyeceklerini ve Ülkemizin dijitalleşme konusunda çok büyük başarılara imza atacağı öngörüsünü iletti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şehit Annesinin Dileğini Polis Evlatları Yerine Getirdi
Şehit Annesinin Dileğini Polis Evlatları Yerine Getirdi
Trafik Ekiplerinden Sürücülere Bayram Çikolatası
Trafik Ekiplerinden Sürücülere Bayram Çikolatası