|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Sedat Peker: ’Berat Albayrak beni yok etmek istiyor’
  • Reklam

Sedat Peker: 'Berat Albayrak beni yok etmek istiyor'

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kendisine ait YouTube kanalında son yayınladığı video ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'la ilgili iddialarda bulundu. Peker, Albayrak'ın kendisini "bitirmek" ve hapis cezası aldırmak için birçok girişimde bulunduğunu iddia etti.

07 Mayıs 2020 - 16:16

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, kendisine ait YouTube kanalında son yayınladığı video ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'la ilgili iddialarda bulundu.

Peker, Albayrak'ın kendisini "bitirmek" ve hapis cezası aldırmak için birçok girişimde bulunduğunu iddia etti.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in kendisine ait YouTube kanalında  yer alan "Sedat Peker neden yurt dışına çıktığını açıkladı!" başlıklı videoda Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın kendisini yok etmeye çalıştığını öne sürdü.

Peker videoda yaptığı açıklamada, “Bir gün bana bir telefon yollandı bu telefonun kamerasında çekim yapılmış kamera çekiminin içerisinde bir dosya ve bu dosya bana karşı hazırlanan örgütlü bir suç dosyası. Ben bunu alınca dedim ki UYAP’a kaydedilmemiş. Sayın cumhurbaşkanımızın sözü var. ‘Fettullahçıların yapmış olduğu hiçbir şeyi yapmayacağız’ diye ancak UYAP’ işlenmemiş bu şekilde dosya hazırlamanın ne anlamı olabilir ki...” İfadelerini kullandı.

"BERAT BEY GÖZALTINA ALIN DEDİ"

Peker videonun devamında ise yurt dışına çıkarken 'Cumhurbaşkanının uçağı gelecek' denilerek uçağının bekletildiğini söyledi. Yurt dışına çıktıktan sonra gelen telefonda ise kendisine 'Berat Bey sakın yurtdışına çıkmasına izin vermeyin, gözaltına alın' denildiğini öne sürerek, "Artık kafamın içinde bütün her şey netleşti. Kesinlikle Berat Bey beni yok etmek istiyor." Diye konuştu. 

"BEN GERİZEKALI DEĞİLİM"

Daha birçok iddiaların da yer aldığı videonun ilerleyen bölümlerinde "Oradan bakınca ben buradan gerizekalı gibi görünüyorsam bu benim için ölümden daha kötü…" ifadesini kullanan Peker, bu tür hamleleler karşı soğuk kanlılığını koruyacağını belirterek, "Yani sizin planınız bu mu? Yani sizin zeka seviyeniz bu mu? Benim sinirlerim çelikten kardeşim… 80 milyonu çıkarın küfür ettirin isterseniz… İsterseniz 8 milyarlık dünya nüfusunu küfür ettirin. Ben planımın dışına çıkmam. Gücünden emin olanlar her zaman plan sahibi olanlardır. Ben gücümden dünde emimdirm bugünde eminim. Yarında emin olacağım." Cümlelerine yer verdi.

İşte, Organize Suç Örgütü Lideri Sedat Peker'in kendisine ait YouTube kanalında  yer alan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın kendisini yok etmeye çalıştığını öne sürdüğü video:

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Efsane Belkıs Aygen’in Korona Şarkısı Rekora Gidiyor
Efsane Belkıs Aygen’in Korona Şarkısı Rekora Gidiyor
Deri ve Gümüşün Büyülü Birlikteliği
Deri ve Gümüşün Büyülü Birlikteliği