Antalya Alanya’nın şehidi Polis Memuru Abdullah Ümit Sercan, Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü Ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) tarafından 8'inci sene-i devriyesinde düzenlenen programla kabri başında dualarla anıldı.![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2023/08/64d3946ac8b3b.jpg)
Alanya Garnizon Şehitliği’nde EMŞAV tarafından düzenlenen programa Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat, Alanya İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hüseyin Direk ,Emşav ilçe Başkanı Mustafa Özel ,MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Sünbül, Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Yavuz Uysal, ALYİD Derneği yönetimi, şehit yakınları ve vatandaşlar katıldı.
ŞEHİT POLİS DUALARLA ANILDI..2015 yılında Mardin'in Midyat ilçesinde teröristlerin saldırısında şehit düşen 4 yıllık polis memuru olan Abdullah Ümit Sercan için mevlid okutulan programda protokol üyeleri dualar ederek, şehidimizi bir kez daha andılar.ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2023/08/64d3946ac8b3b.jpg)
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2023/08/64d394a9489f2.jpg)
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2023/08/64d394eac3790.jpg)