|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Şehit Polisin Ailesinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a DUA
  • Reklam

Şehit Polisin Ailesinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a DUA

Sivas’ta evden çıkamayan 65 yaş üstü şehit polisin anne ile babası bankadan maaşını çeken görevlilere ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a dua etti.

20 Nisan 2020 - 15:27 - Güncelleme: 20 Nisan 2020 - 15:45

Sivas’ta evden çıkamayan 65 yaş üstü şehit polisin babası ile annesi bankadan maaşını çeken görevlilere ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a dua etti.

Şehit annesi Vesile Çimen,"  Üç çocuğumuz vardı birisi şehit oldu 2 çocuğumuz kaldı. Cumhurbaşkanımızdan Rabbim razı olsun, yolu açık olsun. Rabbim uzun ömürler versin. Cumhurbaşkanımız bizim başımızdayken biz yıkılmayız " dedi.

İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelgeye göre 65 üstü ve 20 yaş aştı vatandaşların sokağa çıkması kısıtlanmıştı. Sivas’ta yaşayan Şehit Polis Memuru Melih Çimen’in anne ve babası maaşını çekmesi için Sivas Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Şehit Yakınları ve Gaziler birimine ulaşarak görevlilerinden yardım istedi.

Görevliler yalnız yaşayan yaşlı çiftin isteğini geri çevirmedi ve ailenin evine giderek yardımcı oldu. Kapıyı çalan görevlileri, şehidin babası Sadettin Çimen ve annesi Vesile Çimen büyük bir mutlulukla karşıladı.

Şehit babası Saadettin Çimen’in mendile sardığı kartları ve naif bir dille yazdığı notu alan görevliler bankaya giderek maaşı çekti. Görevliler, Saadettin Çimen’in notta belirttiği ödemeleri de yaparak eve geri döndü.

Büyük bir minnet duygusu ile görevlilere teşekkür eden şehit ailesi, dua ederek güzel dileklerde bulundu. Şehit ailesinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ettiği duası ise duygulandırdı.

"Cumhurbaşkanımızdan Rabbim razı olsun, yolu açık olsun"

Şehit annesi Vesile Çimen, maaşını çeken görevlilere teşekkürlerini dile getirerek, “Devletimizden, milletimizden Rabbim razı olsun. Bu virüsten de bir önce kurtuluruz. Biz şehit ailesiydik geldiler, maaşımızı çekip faturalarımızı yatırdılar. İlacımızı aldılar hepsinden Rabbim razı olsun. İkimiz yaşıyoruz, çocuklarımız gurbette. Üç çocuğumuz vardı birisi şehit oldu 2 çocuğumuz kaldı. Cumhurbaşkanımızdan Rabbim razı olsun, yolu açık olsun. Rabbim uzun ömürler versin. Cumhurbaşkanımız bizim başımızdayken biz yıkılmayız " dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Adnan Polat’tan, Sinan İdrizi Davası Açıklaması
Adnan Polat’tan, Sinan İdrizi Davası Açıklaması
Adnan Polat'ı Dolandırdığı İddia Edilen İdrizi Beraat Etti
Adnan Polat'ı Dolandırdığı İddia Edilen İdrizi Beraat Etti