Bolu İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla şehitlikte düzenlenen anma etkinliğine katıldı. Aziz şehitlerimizin kabirlerini ziyaret ederek karanfil bıraktı.![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2024/05/6645f719a662e.jpg)
KABİRLERE KARANFİL BIRAKTIİl Emniyet Müdürlüğü'nün sosyal medya hesabından şehitleri anma etkiliğine ilişkin paylaşımında şu ifadeler yer aldı : "19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle, aziz şehitlerimizin kabirleri ziyaret edilerek karanfil bırakılmıştır.Aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz."
**HALİS KAHRAMAN
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2024/05/6645f719a662e.jpg)
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2024/05/6645f7453845f.jpg)
![](https://www.turkiyehaberajansi.com/images/files/2024/05/6645f7f8979fd.jpg)