|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

’Seks Robotları Konuşacak, Yürüyecek Hatta Nefes Alacak’

'Seks Robotları Konuşacak, Yürüyecek Hatta Nefes Alacak'

Teknolojinin gelişmesi yeni bir cinsel yönelim olan dijiseksüelliği konuşmaya başlamamıza neden oldu. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, seks robotları konuşacak, yürüyecek hatta nefes alacak!

01 Kasım 2019 - 12:30 - Güncelleme: 03 Kasım 2019 - 04:40

Teknolojinin gelişmesi yeni bir cinsel yönelim olan dijiseksüelliği konuşmaya başlamamıza neden oldu. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, seks robotları konuşacak, yürüyecek hatta nefes alacak! 

İngiltere'de bir yapay zeka uzmanı olan Cloud Climax yakında seks robotlarının yürüyebileceğini konuşabileceğini hatta nefes bile alabileceğini söyledi.

Dijiseksüellerin favorilerinden biri de seks robotları. Teknoloji geliştikçe seks robotları daha da gerçekçi hale geldi.

Şimdi seks robotu firmalarından biri öyle bir atılım içinde ki yeni robotlar nefes bile alabilecek.

Seks robotlarının yürüyüp, konuşabileceğini de söyleyen Climax bu robotların nefes alır gibi göğüs hareketi yapabileceğini söylüyor.

Yürüyen, konuşan ve 'nefes alan' gerçekçi seks robotları yakında satışa sunulabilir

İngiltere'nin AI-AITech ajanı Cloud Climax, 'Emma' seks robotunu uyarladığını, bu yüzden daha insani özellikler taşıdığını söyledi.

Seks robotları bir zamanlar bilim kurgu ile sınırlıyken, şimdi onlar artık çok gerçek oluyor - ve gittikçe daha gerçekçi hale geliyorlar.

Şimdi, bir seks robotu firması, 'nefes alabilen' bir yürüyüş robotu yaratmanın yanı sıra yürüyüp konuşabildiğini iddia etti.

İngiltere'nin AI-AITech ajanı Cloud Climax, 'Emma' seks robotunu uyarladığını ve daha insani olduğunu söyledi.

Cloud Climax yöneticisi Sam White şunları söyledi: “Sonunda Emma kollarını hareket ettirebilecek ve 'nefes alan' bir göğüs boşluğuna sahip olacak. Bacaklarını kullanabilecek ve yürüyebilecek.”

Emma'nın daha az gelişmiş bir sürümü şu anda 2.799 sterlin ağırlığındaki fiyata satılıyor. Bir gece kulübü de insan kutup dansçı96larının yanında sahne almak için “robot striptizcileri” işe aldı

Mevcut sürüm AI özelliklidir, yani sahibi ile bir konuşma yapabilir ve hatta yüz ifadeleri yapabilir ve göz kırpabilir.

Bay White şunları ekledi: “Bebeklerimiz müşterilerimiz için fiziksel bir insanın yerini alabiliyor ve bu fiziksel düzeyde olduğu kadar duygusal düzeyde de çalışabiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Soylu'dan 'Koronavirüs' Önlemleri Açıklaması
Bakan Soylu'dan 'Koronavirüs' Önlemleri Açıklaması
Türkiye'de Can kaybı 214'e, Vaka Sayısı 13 bin 531'e Yükseldi
Türkiye'de Can kaybı 214'e, Vaka Sayısı 13 bin 531'e Yükseldi