|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Seray Sever’le İlgili İfade Verdi
  • Reklam

Seray Sever’le İlgili İfade Verdi

Seray Sever, "Gezenkus. com" sitesinde yer alan “Seray'ın parfümcüsü Seray için servet harcadı” haberi için mahkemelik oldu

18 Haziran 2012 - 19:22

 "Gezenkus. com" sitesinde yer alan “Seray'ın parfümcüsü Seray için servet harcadı” Başlıklı haber ile ilgili olarak Bilişim Şubede Gazeteci Ali Başak Avukatı Zeki Bulgan ile birlikte ifade verdi.

“gezenkus. Com” internet sitesinde yer alan; “Seray’ın parfümcüsü, Seray için servet harcadı, Tekin Acar Kesenin ağzını açtı ve Seray Sever ‘in bir dediğini iki etmiyor, ” başlıklı haber nedeniyle Seray Sever, Cumhuriyet Savcılığı’na şikâyet dilekçesi verdi ve ardından da İstanbul Emniyeti Bilişim Suçları Bürosuna giderek sorumlular hakkında şikâyetçi oldu.

Seray Sever ‘in şikâyeti üzerine “gezenkuş.com” haber sitesinin yöneticisi Ali Başak; Avukatı Zeki Bulgan ile birlikte İstanbul Emniyet Müdürlüğü Bilişim Suçları Büro Amirliğine giderek ifade verdi.   İfade işleminin ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü Bilişim Suçları Büro Amirliği önünde basın mensuplarına açıklama yapan Avukat Zeki Bulgan “İşin gerçeği mahkemede belli olacak, müvekkilimizin ne Seray Sever’e ne de Tekin Acar‘a karşı herhangi bir düşmanlığı yoktur” dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Betül
    1 ay önce
    Seray Sever ceza davası ile ilgili açıklama yapan İstanbul Ağır Ceza avukatı Zeki Bulgan işin gerçeği mahkemede belli olacak demiş, Ünlülerin avukatı olarak bilinen ceza avukatı Zeki Bulgan iyi bir ceza avukatıdır. Ceza avukatı olarak tavsiye ederim.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Müfettişin şikayetine Emniyet 6 ay sonra CEVAP verdi
Müfettişin şikayetine Emniyet 6 ay sonra CEVAP verdi
Umut Partisi'nden Yeni Anayasa Tepkisi
Umut Partisi'nden Yeni Anayasa Tepkisi