|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

SİYAD SANCAKTEPE ŞUBESİ’NDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
  • Reklam

SİYAD SANCAKTEPE ŞUBESİ’NDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Kısa adı SİYAD olan Sinop İli ve İlçeleri Yardımlaşma Derneği Sancaktepe Şube Başkanı Ufuk Aydın ve yöneticileri, gıda destek paketleri ile hemşehrilerine destek oluyor.

05 Nisan 2020 - 03:59

SANCAKTEPE - Kısa adı SİYAD olan Sinop İli ve İlçeleri Yardımlaşma Derneği Sancaktepe Şube Başkanı Ufuk Aydın ve yöneticileri, gıda destek paketleri ile hemşehrilerine destek oluyor. Olması gerekeni gerçekleştiren Şube yöneticilerinin bu davranışı ilçede örnek dernek olarak gösteriliyor. Sancaktepe ilçesinde yaşayan kendi hemşehrilerine sahip çıkan Siyad Sancaktepe Şube Başkanı Ufuk Aydın ve ekibi ilçede takdir topluyor. Önemli olan böyle günlerde komşularımıza sahip çıkmak gerekir diye konuşan Dernek Başkanı Ufuk Aydın “ Bu zor günleri birlikte el ele vererek atlatacağız “ dedi.
Siyad Sancaktepe Şube Başkanı Ufuk Aydın ; “ Ülkemizin yaşadığı bu zor zamanlarda Siyad Sancaktepe Şubesi olarak hemşehrilerimizin yanındayız. Evden çıkamayan, zor bir süreçten geçen hemşehrilerimize Gıda Destek Paketlerimizi teslim ettik. Bu dar günlerde emeği geçen, destek paketlerimize destek veren tüm hayır severlerimizden Allah razı olsun. Hemşehrilerimizin zor günlerinde yanında olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Haber : Tevfik Erk / Türkiye Haber Ajansı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
e-Serbest Meslek Makbuzu (e-SMM) Eğitimleri Devam Ediyor
e-Serbest Meslek Makbuzu (e-SMM) Eğitimleri Devam Ediyor
Türkiye'de Can kaybı 4369'a, Vaka Sayısı 157 bin 814'e Yükseldi
Türkiye'de Can kaybı 4369'a, Vaka Sayısı 157 bin 814'e Yükseldi