|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Siz Başkan Olsaydınız Ne Yapardınız?

Siz Başkan Olsaydınız Ne Yapardınız?

Başkan Çağırıcı “Siz başkan olsaydınız ne yapardınız?” diye sordu vatandaş yanıtladı...

11 Şubat 2019 - 23:07 - Güncelleme: 14 Mayıs 2019 - 06:02

“Mahalle Buluşmaları”nda ilçe sakinleriyle buluşan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, “Bağcılar Belediye Başkanı olsaydın Bağcılar’da ne yapardın?” diye sorup verilen cevapları tek tek not aldı. Kurulduğu günden bu yana Bağcılar’da herkesi dinlediklerini söyleyen Çağırıcı, “Ortak akılla ilçemizde çok şey yaptık. Her gittiğimiz yerde aldığımız bir fikir, bir proje olarak büyüyor ve Bağcılarımıza bir hizmet olarak dönüyor” dedi.

METRO İNŞAATLARI BİR YIL İÇİNDE TAMAMLANACAK

AK Parti’den 3. kez aday gösterilen Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Bağcılarlı hemşehrileriyle buluşmaya devam ediyor. "Mahalle Buluşmaları" kapsamında Başkan Çağırıcı ve AK Parti İlçe Başkanı İsmet Öztürk, Güneşli, Barbaros ve Kazımkarabekir Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Ortak akılla Bağcılar’ı yönettiklerini dile getiren Çağırıcı, “Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle gönül belediyeciliği Bağcılar’ın ruhunda var. Halk meclislerinde, istişarelerde, esnaf toplantılarında, görüş günlerinde ve dernek toplantılarında Bağcılar kurulduğu günden bu yana herkesi dinlemeye çalışıyoruz. Ortak akılla burada çok şey yaptık. Her gittiğimiz yerde aldığımız bir fikir, bir proje olarak büyüyor ve Bağcılarımıza bir hizmet olarak dönüyor” dedi. Çağırıcı, çalışmaları devam eden metro inşaatlarının bir yıl içinde tamamlanacağını ve hizmete geçeceği müjdesini de verdi. 

“ŞEFFAF YÖNETİMİN GÜZEL BİR ÖRNEĞİNİ BURADA YAPMIŞ OLUYORUZ”

Sohbet havasında geçen toplantıda Çağırıcı, “Bağcılar Belediye Başkanı olsaydın Bağcılar’da ne yapardın?” diye sorup vatandaşın proje, öneri ve fikirlerini aldı. Vatandaşlar, trafiğin sıkışıklığının yaşandığı yerlerdeki yoğunluğun çözümünden çevre düzenlemesine kadar çeşitli konularda fikir sundu.  İlçe sakinlerini dinleyen Çağırıcı, söylenenlerin hepsini eksiksiz bir şekilde not aldı.

İsmet Öztürk ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Yeni döneme ilişkin mahalle sakinlerimizin yaşlılarla, gençlerle, kadınlarla, engellilerle veya yaşadıkları yerle ilgili görüşleri, düşünceleri ve önerileri varsa bize iletsinler diye bir araya geldik. Şeffaf yönetimin güzel bir örneğini de burada yapmış oluyoruz. Bütün mahallelerimizde bu programlarımız devam edecek”

Program sonunda günün anısına toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Emniyet :
Emniyet : "Özel araçta sosyal mesafe cezası iddiaları gerçek...
Emniyet Müdürü Domaç'tan vatandaşlara BİLGİ NOTU
Emniyet Müdürü Domaç'tan vatandaşlara BİLGİ NOTU